فهرست SSD های سازگار با کنسول پلی استیشن ۵

SSD های سازگار با پلی استیشن 5

فهرست SSD های سازگار با کنسول پلی استیشن ۵ که مورد تأیید سونی هستند اعلام شده است تا کاربران بتوانند از بین آنها انتخاب مناسبی داشته باشند.

همانگونه که حتما تاکنون مطلع شده‌اید، با انتشار بروزرسانی بزرگ PS5 کاربران بتا این کنسول نسل نهمی قادر خواهند بود با استفاده از یک SSD  ظرفیت حافظه کنسول PS5 خود را افزایش دهند.

با توجه به ساختار کنسول پلی استیشن ۵، لازم است کاربران این دستگاه از SSD سازگار با آن استفاده کنند که به تأیید سونی نیز رسیده باشد.

از آنجا که تاکنون چند مدل از این SSDها به تأیید سونی رسیده‌اند، می‌توانید لیست آنها را در این مطلب مطالعه کنید.

اولین حافظه‌هایی که به این منظور معرفی شدند، SSDهای سری FireCuda 530 شرکت Seagate یا Seagate FireCuda 530 SSD بود. این SSDها در انواع ۵۰۰ گیگا بایت، ۱ ترابایت، ۲ ترابایت و ۴ ترابایت موجود هستند و با الزاماتی که سونی برای سازگاری با PS5 اعلام کرده است، همخوانی دارند.

SSD های سازگار با پلی استیشن 5

دومین محصولی که معرفی شد سری WD Black SN850 شرکت Western Digital یا WD Black SN850 NVMe است. این مدل SSD فعلا فقط در انواع ۵۰۰ گیگا بایت، ۱ ترابایت و ۲ ترابایت در دسترس می‌باشد.

لازم است تأکید کنیم که SSDهایی که معرفی کردیم، آنهایی هستند که تاکنون تأیید شده‌اند و مطمئنا در آینده انواع بیشتری از حافظه‌های مورد تأیید سونی برای استفاده در کنسول پلی استیشن ۵ معرفی خواهند شد که ما نیز در گیم به معرفی آنها خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید و نظرات خود را نیز در بخش دیدگاه‌ها به اشتراک بگذارید.

اولین کسی باشید که برای “فهرست SSD های سازگار با کنسول پلی استیشن ۵” دیدگاه می‌گذارید;

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

میزان رضایت خود را در ارزیابی وارد کنید*

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد.