توصیه نینتندو به کاربران سوییچ برای خنک کردن کنسول خود در تابستان

توصیه برای خنک کردن نینتندو سوییچ در تابستان

نینتندو ژاپن به کاربران کنسول نینتندو سوییچ توصیه کرد برای خنک کردن دستگاه و همچنین تمیز نگه‌داشتن آن، از جاروبرقی استفاده کنند.

فصل تابستان برای خیلی از ما دلچسب و دلنشین است. اما به نظر می‌رسد برای کنسول نینتندو سوییچ، که اتفاقا طرفداران زیادی هم دارد، این فصل با گرمای زیادش چندان خوشایند نیست.

از آنجا که این کنسول به خودی خود گرمای قابل توجهی تولید می‌کند، گرمای فصل تابستان هم دلیل مضاعفی شده که فصل تموز برای این دستگاه مشکلاتی به وجود بیاورد.

این مسأله در کشور ژاپن که در این فصل سال غیر از گرمای زیاد رطوبت زیادی هم دارد، نمود بیشتری پیدا کرده است. از این رو کمپانی نینتندو به کاربران ژاپنی توصیه کرده است که برای حل این مشکل از جاروبرقی استفاده کنند.

خدمات مشتریان نینتندو ژاپن چند دستورالعمل در اکانت توییتری خود برای کاربران نینتندو سوییچ منتشر کرده است. در این پست آمده است:

اگر در محیط گرمی زندگی می‌کنید، احتمالا دمای کنسول نینتندو سوییچ شما هنگام استفاده بالا می‌رود. بهترین زمان استفاده از دستگاه بین دمای ۵ تا ۳۵ درجه سانتیگراد است. یکی دیگر از دلایل بالا رفتن دمای کنسول، مسدود بودن دریچه‌های هوای آن است. بنابراین مواظب باشید که این دریچه‌ها مسدود نشوند.

در صورتیکه کنسول نینتندو سوییچ شما بیش از حد داغ شود، به عنوان یک اقدام پیشگیرانه، به صورت خودکار به حالت Sleep می‌رود. اگر از حالت TV استفاده می‌کنید، لطفا از داک استفاده کنید تا دستگاه دمای کمتری تولید کند. همچنین اگر اجسام خارجی مثل گرد و غبار وارد دریچه‌های هوا شده و باعث انسداد آن شده‌اند، با استفاده از جاروبرقی سوراخ‌های هوا را تمیز کنید. توجه داشته باشید که از باز کردن دستگاه خودداری کنید.

 

توصیه برای خنک کردن نینتندو سوییچ در تابستان

به نظر می‌رسد توضیحات و دستورالعمل‌های ارائه شده به اندازه کافی ساده و گویا هستند. برای بیشتر کردن عمر کنسول Nintendo Switch خود حتما مراقب گرد و خاک باشید. علاوه بر این، مطمئنا خاموش کردن دستگاه برای مدتی، بعد از استفاده طولانی مدت از آن بسیار مفید خواهد بود.

شما هم اگر راهکار دیگری دارید، حتما آن را با ما دیگر همراهانمان به اشتراک بگذارید.

اولین کسی باشید که برای “توصیه نینتندو به کاربران سوییچ برای خنک کردن کنسول خود در تابستان” دیدگاه می‌گذارید;

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

میزان رضایت خود را در ارزیابی وارد کنید*

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد.