اخباراخبار بازیپلتفرم‌هاتریلر بازینینتندوویدئو

انتشار مجموعه Assassin’s Creed: The Rebel Collection برای نینتندو سوئیچ

انتشار لانچ تریلر Assassin's Creed: The Rebel Collection

دو بازی Black Flag و Rogue از مجموعه بازی پرطرفدار Assassin’s Creed در قالب یک مجموعه به نام Assassin’s Creed: The Rebel Collection توسط یوبیسافت برای کنسول دوست داشتنی نینتندو سوئیچ منتشر شد.

دو نسخه Assassin’s Creed 3 و Assassin’s Creed 3: Liberation در اوایل امسال یعنی ۲۰۱۹ پای خود را به کنسول نینتندو سوئیچ باز کردند، و حالا نوبت به دو نسخه بعدی از بازی Assassin’s Creed رسیده تا برای این کنسول دوست داشتنی منتشر شوند. البته این در حالیست که نسخه‌های جدید بازی یعنی Assassin’s Creed Odyssey و Assassin’s Creed Origins هنوز برای کنسول نینتندو سوئیچ منتشر نشده‌‌اند.

همانطور که در بالا هم گفته شد دو بازی Assassin’s Creed: Black Flag و Assassin’s Creed: Rouge، با یکدیگر پکیج نسخه‌ای به نام Assassin’s Creed: The Rebel Collection را تشکیل می‌دهند که برای این کنسول منتشر شده است.

علاوه بر محتوای نسخه‌های Black Flag و Rogue در پکیج Assassin’s Creed: The Rebel Collection، تمامی بسته‌های الحاقی یا DLC انفرادی دو نسخه نیز در مجموعه وجود دارد. همچنین کنترلر حرکتی نینتندو سوئیچ نیز به این بازی‌ها اضافه گردیده است. تریلری هم به مناسبت انتشار این مجموعه در کنسول نینتندو سوئیچ منتشر شده که در ادامه همین مطلب می‌توانید مشاهده کنید.

نسخه Black Flag بازی Assassin’s Creed یک بازی جهان باز و کاملا مبارزه‌ای و گشت و گذاری است که سفرهای دریایی را نیز باید به این گشت و گذارها اضافه کرد. تمام این‌ها به علاوه ماجراجویی دزدان دریایی، یک بازی بسیار لذت بخش را برای بازیکنان رقم خواهد زد. در مقابل نسخه Rogue، یک بازی با خط داستانی فوق‌العاده است که باز هم جنگ بین اساسین‌ها و تمپلارها را روایت می‌کند.

  بازی Lost Ember به شما اجازه می‌دهد در نقش حیوانات متفاوتی نقش آفرینی کنید

لانچ تریلر Assassin’s Creed: The Rebel Collection برای نینتندو سوئیچ:

 

۰/۵ (۰ نظر)
منبع
Gamesradar
برچسب‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

می‌تونین این مطلب رو هم مطالعه کنید
بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن