اخباراخبار بازیپلتفرم‌هانینتندو

ساخت بازی Breath of the Wild 2 در حال پیشرفت است

فروش انواع گیفت کارت پلی استیشن، ایکس باکس و نینتندو در فروشگاه اینترنتی گیم پاس

به گفته نینتندو با وجود اینکه در مراسم Nintendo Direct تریلری از بازی Breath of the Wild 2 به نمایش درنیامد، اما ساخت این بازی در حال پیشرفت است و به زودی اخبار بیشتری در این خصوص ارائه خواهد شد.

در پایان مراسم نینتندو دایرکت که بعد از تقریبا یک سال و نیم برگزار شد، تهیه کنند سری Zelda یعنی Eiji Aonuma، مخاطبان این مراسم را در جریان اخباری از بازی Breath of the Wild 2 قرار داد. علاوه بر این اضافه نمود که نینتندو چیز جدیدی برای نمایش در خصوص این بازی ندارد.

او گفت:” می‌دانم که همه شما با دیدن من انتظار داشتید که اخباری در مورد نسخه جدید سری Legend of Zelda: Breath of the Wild بشنوید. اما متأسفانه فعلا هیچ چیزی برای ارائه نداریم و از این بابت عذرخواهی می‌کنیم. توسعه این بازی آهسته و پیوسته پیش می‌رود و در سال جاری اطلاعات بیشتری برایتان خواهیم آورد. در حال حاضر تنها می‌توانیم از شما بخواهیم کمی بیشتر صبر کنید.”

تنها چیزی که تاکنون از این بازی دیدیم تیزر تریلری بود که در رویداد E3 2019 به نمایش درآمد. همچنین شایعاتی که در خصوص تاریخ عرضه بازی The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2 منتشر شد که حالا با صحبتهای تهیه کننده بازی نادرست بودن آن ثابت شد.

فروش انواع پلی استیشن 4
منبع
GamesRadar

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

می‌تونین این مطلب رو هم مطالعه کنید
بستن
دکمه بازگشت به بالا