استخراج رمزارز به وسیله ۳۸۰۰ کنسول PS4 در عجیب ترین مزرعه ماینینگ تاریخ

کشف مزرعه استخراج رمزارز با استفاده از کنسول PS4

طبق آخرین اخبار، عجیب ترین مزرعه ماینینگ تاریخ که در آن استخراج رمزارز با استفاده از بیش از ۳۸۰۰ کنسول PS4 صورت می‌گرفت توسط پلیس اوکراین کشف شد.

به نظر می‌رسد از وقتی دسترسی به تجهیزات استخراج یا ماینینگ رمزارز مشکل شده است، ماینرهای اوکراینی داستان ما روش دیگری را برای استخراج در پیش گرفتند.

داستان از این قرار است که پلیس اوکراین در گزارش عملیاتی که منجر به کشف یک مزرعه عجیب و غریب ماینینگ شده است، به کشف بیش از ۵۰ پردازنده، ۵۰۰ کارت گرافیک و بیش از ۳۸۰۰ دستگاه کنسول پلی استیشن ۴ اشاره کرده است.

بله درست متوجه شدید. در این مزرعه با استفاده از بالغ بر ۳۸۰۰ دستگاه PS4 رمزارز تولید می‌شده. مطمئنا این عجیب‌ترین و غیرمعمولی‌ترین روش برای ماین است، اما به هر حال توسط این ماینرهای اوکراینی مورد استفاده قرار گرفته است.

یکی از مهمترین تجهیزات برای ماینینگ یا استخراج رمزارز، کارت گرافیک با پهنای باند زیاد است. PlayStation 4 می‌تواند به توان ۱.۸ ترافلاپ در ثانیه دست یابد. این در حالی است که نسخه PRO این کنسول یعنی PS4 Pro با تراشه قوی‌تر می‌تواند نیروی ۴.۲ ترافلاپ در ثانیه را ارائه دهد. هر دو کنسول از پردازنده‌های ۸ هسته‌ای AMD Jaguar استفاده می‌کنند.

  ماشین جدیدی با نام Firehawk به بازی Crash Team Racing Nitro Fueled اضافه شد

با وجود اینکه PS4 با وجود کارت گرافیک ۸GB GDDR5 خود می‌تواند در مزارع استخراج رمزارز کارآیی داشته باشد، اما به دلیل توانایی نه چندان بالای تراشه، عملاً نمی‌تواند جایگزین یک کارت گرافیک مناسب باشد.

پلیس اوکراین از روی مصرف بالای برق این استخراج کنندگان توانست به وجود این مزرعه پی ببرد، چرا که این مزرعه به صورت غیرقانونی به برق شهری وصل شده بود.

مطمئنا شما هم اندازه ما از شنیدن این خبر تعجب کرده‌اید. می‌توانید نظرات و دیدگاه خود را در این خصوص با ما به اشتراک بگذارید.

اولین کسی باشید که برای “استخراج رمزارز به وسیله ۳۸۰۰ کنسول PS4 در عجیب ترین مزرعه ماینینگ تاریخ” دیدگاه می‌گذارید;

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

میزان رضایت خود را در ارزیابی وارد کنید*

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد.