طرفدار بازی The Last of Us 2 راهی برای کشتن تامی توسط ابی پیدا کرد

راهی برای کشتن تامی توسط ابی در The Last of Us 2

یکی از طرفدران بازی The Last of Us 2، راهی برای کشتن تامی توسط ابی در حین صحنه فرار از اسنایپر پیدا کرد.

اخیرا کانال یوتیوب Speclizer ویدیویی منتشر کرده که نشان می‌دهد به شرط اینکه ابی به اندازه کافی سریع باشد و بازیکن سرعت عمل بالایی از خود نشان دهد، می‌تواند در صحنه اسنایپر تامی را بکشد.

راهی برای کشتن تامی توسط ابی در The Last of Us 2

در این بخش از بازی، قهرمان داستان یعنی ابی به همراه Manny که عضو WLF است، یک مهاجم ناشناخته که قصد دارد از راه دور آنها را با اسنایپر از بین ببرد، را تعقیب می‌کنند.

بازیکن با پیشروی در این قسمت از بازی متوجه می‌شود که شخص مرموز همان تامی میلر برادر جوئل، است. در این صحنه‌ می‌بینیم که هر سه این شخصیت‌ها در لنگرگاه سیاتل سعی می‌کنند طرف مقابل را به دام بیاندازند.

در حالت عادی و معمول بازی، Abby و Manny به تامی می‌رسند و تامی در آخرین لحظه کرکره را می‌کشد و مانعی بین خودش و آنها ایجاد می‌کند. این امر باعث می‌شود ابی و مانی از در دیگری به تعقیب او بپردازند. و اگر بازی را انجام داده باشید، می‌دانید این کار آنها چه عواقبی را در پیش دارد.

در ویدیوی Speclizer نیز همین اتفاقات رخ می‌دهد، با این تفاوت که بازیکن به جای اینکه به آرامی به سمت تامی برود با سرعت زیاد به سمت کرکره می‌رود و موفق می‌شود قبل از اینکه تامی آن را ببندد به سبک ایندیانا جونز از زیر آن عبور کند.

  بازی Marvel's Avengers به زودی به ایکس باکس گیم پس اضافه می‌شود

حالا ابی که از زیر در عبور کرده، می‎‌تواند به تامی آسیب برساند و یا حتی او را بکشد. از آنجا که زنده بودن و وجود تامی برای پیشبرد داستان بازی قطعا ضروری است، معلوم نیست بعد از کشته شدن او، که در واقع یک اشتباه در ساخت بازی به حساب می‌آید، چه اتفاقی می‌افتد. احتمالا ادامه بازی بدون تامی امکان ندارد و بازی ریست می‌شود.

نظر شما در این مورد چیست؟ شما فکر می‌کنید بعد از کشته شدن تامی به دست ابی، چه اتفاقی در بازی می‌افتد؟ اگر موفق به تجربه این اتفاق شدید و یا حتی مایلید با خرید بازی The Last of Us Part 2 شانس خود را امتحان کنید، نظر خود را با ما و دیگر کاربران نیز به اشتراک بگذارید.

اولین کسی باشید که برای “طرفدار بازی The Last of Us 2 راهی برای کشتن تامی توسط ابی پیدا کرد” دیدگاه می‌گذارید;

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

میزان رضایت خود را در ارزیابی وارد کنید*

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد.