تریلر معرفی نقشه جدید بخش زامبی COD: Black Ops Cold War منتشر شد

تریلر معرفی Mauer Der Toten نقشه زامبی Cold War

تریلر معرفی نقشه جدید بخش زامبی بازی COD: Black Ops Cold War با عنوان Mauer Der Toten، به صورت رسمی توسط استودیو Treyarch منتشر شد.

بخش زامبی بازی Call of Duty: Black Ops Cold War زمانی که در نوامبر سال گذشته منتشر شد پراکندگی زیادی داشت. اما به لطف پشتیبانی و بروزرسانی‌های منظمی که برای این بخش عرضه شد، به انسجام و جذابیتی که از آن انتظار می‌رفت نزدیک شد.

بر همین اساس و در راستای محتویات جذابی که برای بخش زامبی بازی کلد وار در دسترس علاقمندان قرار می‌گیرد، یک نقشه جدید نیز به همراه آپدیت نیم فصل چهارم که در تاریخ ۱۵ جولای مصادف با ۲۴ تیر ماه منتشر می‌شود، برای بخش زامبی عرضه خواهد شد.

تریلر معرفی نقشه Mauer Der Toten بازی COD: Black Ops Cold War

نقشه Mauer Der Toten بازیکنان را به مناطق مختلفی مثل خیابان و پشت بام ساختمان‌ها که پر از زامبی‌ها در شکل‌ها و اندازه‌های مختلف شده، می‌برد.

بازیکنان با استفاده از اسلحه‌های جدیدی مثل LT53 Kazimir و  CRBR-S Wonder باید این زامبی‌ها را نابود کنند. همچنین با بازگشت آپگرید The Mule Kick به بخش زامبی، بازیکنان می‌توانند یک اسلحه سوم نیز به همراه داشته باشند. علاوه بر این امکان جابجایی بین ساختمان‌های بلند به وسیله زیپ‌لاین نیز فراهم شده است.

  با چهار اپراتور جدید بازی Call of Duty: Vanguard آشنا شوید

در نقشه Mauer Der Toten علاوه بر موارد ذکر شده، در میزان سلامتی، دوام زره‌ها، اثربخشی و قدرت اسنایپر و چندین مورد دیگر نیز تغییراتی جذابی اعمال شده که لیست کامل آنها را می‌توانید در وب سایت رسمی Treyarch مطالعه کنید.

با اینکه در خصوص جزییات مرتبط با آپدیت نیم‌فصل وارزون و Call of Duty: Black Ops Cold War مطلبی منتشر نشده، به نظر می‌رسد در تاریخ ۱۵ جولای شاهد تغییرات فوق‌العاده‌ای در این بخش نیز خواهیم بود.

نظرات خود را در مورد بخش زامبی بازی کال آف دیوتی بلک اوپس کلد وارد در بخش دیدگاهها درج کنید.

اولین کسی باشید که برای “تریلر معرفی نقشه جدید بخش زامبی COD: Black Ops Cold War منتشر شد” دیدگاه می‌گذارید;

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

میزان رضایت خود را در ارزیابی وارد کنید*

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد.