لانچ تریلر بازی Deathloop منتشر شد

لانچ تریلر بازی Deathloop

استودیو آرکین تنها یک روز مانده به انتشار بازی مورد انتظار Deathloop، لانچ تریلر این بازی انحصاری کنسول PS5 را منتشر کرد.

اگر اخبار گیم پاس را دنبال کرده باشید، احتمالا مطلع هستید که دث لوپ داستان Colt Vahn قاتلی را روایت می‌کند که در تلاش است از جزیره Blackreef فرار کند. این منطقه در لوپ زمانی گیر افتاده است که باعث می‌شود روزها تکرار شوند، مگر اینکه هشت Visionary از بین برده شود.

بازیکنان در قالب کلت ۲۴ ساعت زمان دارند تا هر هشت Visionary را به قتل برسانند و اگر موفق نشوند حتی یکی از این ویژنری ها را شکست دهند، چرخه یا لوپ از اول شروع می‌شود.

این در حالیکه است که آنها یک دشمن دیگر به نام Julianna Blake نیز دارند. پس باید علاوه بر از میان برداشتن ۸ هدف خود، با جولیانا نیز مبارزه کنند.

تریلر روز عرضه بازی Deathloop

این بازی که به صورت انحصاری زمانی برای کنسول پلی استیشن ۵ منتشر می‌شود، از تمامی ویژگی‌های کنترل دوال سنس این کنسول نسل نهمی نیز بهره برده و همین موضوع جذابیت آن را دو چندان کرده است.

در Deathloop به لطف استفاده از قابلیت Haptic Feedback کنترلر DualSense، شبیه‌سازی قدمها و سرخوردن روی سطوح در بازی Deathloop واقعی‌تر و ملموس‌تر خواهد بود. علاوه بر این، با استفاده از Adaptive Trigger بازخورد ماشه‌ای هر اسلحه احساس منحصر به فردی به بازیکن القا می‌کند.

  از مدل مشکی هدست پالس 3D سونی به صورت رسمی رونمایی شد

مهمتر از همه بلندگوهای داخلی کنترلر است که تجربه متفاوتی از صدای رادیو بازی و همچنین افکت‌های صوتی مختلف که هیجان‌انگیزترین آنها صدای کلیک باز شدن گیر اسلحه است، در اختیار بازیکنان قرار می‌دهد.

اگر از کاربران کنسول پلی استیشن ۵ هستید، بازی Deathloop را امتحان کنید و تجربیات جذاب خود را با ما نیز به اشتراک بگذارید.

اولین کسی باشید که برای “لانچ تریلر بازی Deathloop منتشر شد” دیدگاه می‌گذارید;

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

میزان رضایت خود را در ارزیابی وارد کنید*

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد.