بیش از ۳۰ بازی مختلف در افتتاحیه گیمزکام ۲۰۲۱ حضور خواهند داشت

حضور بیش از ۳۰ بازی در افتتاحیه گیمزکام 2021

بر اساس اطلاعیه‌ای که به تازگی در خصوص گیمزکام ۲۰۲۱ منتشر شده است، افتتاحیه این مراسم میزبان حضور بیش از ۳۰ بازی مختلف خواهد بود.

همانطور که قبلا نیز در اخبار گیم پاس خواندید، مراسم Gamescom 2021 امسال هم به صورت آنلاین و کاملا دیجیتال با یک افتتاحیه کار خود را آغاز می‌کند.

افتتاحیه گیمزکام ۲۰۲۱ که به مجری‌گری جف کیلی و همراهی ناتاشا بکر به مدت دو ساعت برگزار خواهد شد، اطلاعاتی در خصوص بازی‌های مختلف در اختیار علاقمندان قرار می‌دهد.

در اطلاعیه‌ای که اخیرا در خصوص Gamescom 2021 منتشر گردید، مشخص شده که بیش از ۳۰ بازی در این مراسم حضور خواهند داشت. همچنین گفته شده است که رویداد امسال علاوه بر معرفی بازی‌های جدید، میزبان نمایش‌هایی از عناوین  مورد انتظاری خواهد بود که قرار است در آینده عرضه شوند.

رویداد Gamescom Opening Night Live در تاریخ ۲۵ آگوست مصادف با ۳ شهریور ساعت ۲۲ به وقت ایران برگزار خواهد شد.

علاوه بر این، علاقمندان یک روز بعد از این رویداد یعنی در روز ۲۶ آگوست مصادف با ۴ شهریور ساعت ۲۳، شاهد رویداد مخصوص IGN خواهند بود. در این مراسم که محوریت آن بازی‌های مستقل خواهد بود، تعداد زیادی بازی جدید معرفی خواهد شد.

گیمزکام ۲۰۲۱ در تاریخ ۲۷ آگوست مصادف با ۵ شهریور ساعت ۹:۳۰ با یک برنامه پنج ساعته به کار خود پایان می‌دهد. این برنامه شامل تحلیل و بررسی تریلرهای به نمایش درآمده در مراسم از سوی رسانه IGN خواهد بود.

  انتشار تریلر گیم پلی بازی Dying Light 2 – اخبار گیمزکام ۲۰۲۱

با ما همراه باشید تا اخبار این رویداد را به اطلاع شما برسانیم.

اولین کسی باشید که برای “بیش از ۳۰ بازی مختلف در افتتاحیه گیمزکام ۲۰۲۱ حضور خواهند داشت” دیدگاه می‌گذارید;

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

میزان رضایت خود را در ارزیابی وارد کنید*

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد.