اخباراخبار بازی

سیستم مبارزات Gotham Knights بازطراحی شده است

فروش انواع گیفت کارت پلی استیشن، ایکس باکس و نینتندو در فروشگاه اینترنتی گیم پاس

علی‌رغم موفقیت گسترده سری Arkham، این سری بازی‌ها بیش از نیم دهه است که منتشر نمی‌شوند. سال گذشته سری بازی‌های Arkham با معرفی Gotham Knights دوباره به دنیای بازی‌های ویدئویی بازگشت. این در حالی است که داستان بتمن و سری بازی‌های Arkham را دنبال نمی‌کند، اما به نظر می‌رسد عملکرد و مکانیک مشابهی با سری بازی‌های Arkham خواهد داشت. مسلما تفاوت‌هایی با سری Arkham خواهد داشت مثل سیستم مرحله‌ای بازی یا مکانیک‌های پیشرفت و استفاده از سلاح‌های مختلف. همچنین به نظر می‌رسد سیستم مبارزات بازی بعلت وجود حالت Co-op متفاوت خواهد بود.

Fleur Marty تهیه کننده بازی در گفتگو با GamesRadar خیلی مفصل در مورد بازی صحبت کرد. در حالی که خیلی از این صحبت‌ها قبلا هم انجام شده است، او گفت که شوالیه‌ها در این بازی با DNA سری بازی‌های Arkham ظاهر می‌شوند و مکانیک‌های بازی شباهت‌های زیادی با آن دارد، اما با وجود سیستم مبارزات Co-op باید تغییراتی در این سیستم ایجاد کرد.

او گفت:” بطور کلی سیستم مبارزات بازی را تغییر دادیم تا در حالت Co-op عملکرد بهتری داشته باشد. مطمئنا شاید در ابتدا مخاطبان مقداری در برابر این سیستم جدید واکنش نشان بدهند اما در ادامه با این سیستم تعامل بهتری خواهند داشت.”

مارتی شاید منظور خود را دقیق نگفته باشد اما این بازی در حالی که چهار شخصیت قابل بازی دارد و در حالت Co-op شما می‌توانید با دو شخصیت همزمان بازی کنید. شاید فکر کنید که مبارزه با دو شوالیه همزمان مقداری زیاد باشد و بازی تعادل کافی را نداشته باشد اما تا قبل از نمایش‌های بیشتری از بازی نمی‌توانیم قضاوت درستی داشته باشیم.

  بازی Resident Evil 8: Village که در سال 2021 روانه بازار خواهد شد، رسماً معرفی گردید
۰/۵ (۰ نظر)
فروش انواع پلی استیشن 4
منبع
GamingBolt

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

می‌تونین این مطلب رو هم مطالعه کنید
بستن
دکمه بازگشت به بالا