حضور یک شخصیت نقاب دار جدید در تبلیغات بازی Resident Evil Village

حضور شخصیت نقاب دار جدید در تبلیغات Resident Evil Village

در تصویر تبلیغاتی جدیدی که از بازی Resident Evil Village در کشور ژاپن منتشر شده است، شخصیت نقاب دار ناشناخته‌ای دیده می‌شود.

این تصویر تبلیغاتی که توسط کپکام در ژاپن منتشر شده و در فضای مجازی نیز دیده می‌شود، شخصیت جدیدی را نشان می‌دهد که تاکنون معرفی نشده است. همین موضوع باعث شده بسیاری این احتمال را بدهند که کپکام برخی کاراکترهای بازی را برای نمایش در آخرین تریلر بازی، تاکنون معرفی نکرده است.

با توجه به اینکه Resident Evil 8 تا یکماه دیگر عرضه می‌شود، به نظر می‌رسد کاراکترهایی در بازی حضور خواهند داشت که هنوز برای طرفداران ناشناخته هستند.

در تصویر تبلیغاتی مذکور که توسط کاربری به نام Masa در توییتر به اشتراک گذاشته شده است، Ethan Winters پروتاگونیست بازی و فرزند نوزادش به نام رز که در آغوش کریس ردفیلد است، مشاهده می‌شود.

علاوه بر این شخصیت‌ها که برای طرفداران آشنا هستند، یک کاراکتر دیگر نیز وجود دارد که صورت به شدت مبهم او زیر کلاهی شبیه به کلاه خود پنهان شده است.

در ادامه این مطلب می‌توانید تصویر مذکور را ببینید.

حضور شخصیت نقاب دار جدید در تبلیغات Resident Evil Village

در حالیکه این تصویر چند روز است که در فضای مجازی دست به دست می‌شود، اما کپکام آن را با هیچ گونه اظهار نظر یا اطلاعات اضافی مورد خطاب قرار نداده و باعث شده ‌است طرفداران Resident Evil Village چیزی جز حدس و گمان نداشته باشند.

در مورد اینکه این کاراکتر چه کسی می‌تواند باشد، هیچ‌کس به طور قطع نمی‌تواند اظهار نظر کند. اما برخی معتقدند “مادر میراندا” است، که توسط لیدی دیمیترسکو (Lady Dimitrescu) در تریلر اخیر این بازی به آن اشاره شده ‌است.

بازی مورد انتظار Resident Evil Village قرار است در ۷ می ۲۰۲۱ مصادف با ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۵، پلی استیشن ۴، ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس، ایکس باکس وان و پی سی عرضه شود. همچنین چند روز پیش اولین تریلر گیم پلی بازی بر روی PS4 Pro منتشر شد که خبر از جذابیت بازی می‌داد.

نظر شما در خصوص کاراکتر مورد اشاره چیست؟ به عقیده شما او چه کسی است؟ نظرات خود را با گیم پاس به اشتراک بگذارید.

اولین کسی باشید که برای “حضور یک شخصیت نقاب دار جدید در تبلیغات بازی Resident Evil Village” دیدگاه می‌گذارید;

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

میزان رضایت خود را در ارزیابی وارد کنید*

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد.