اخباراخبار بازیایکس باکسپلتفرم‌هاپلی استیشن

احتمالا Resident Evil 9 آخرین قسمت شماره دار این مجموعه خواهد بود – شایعه

اینسایدر شناخته شده این مجموعه ادعاهای جدیدی را مطرح کرده است

فروش انواع گیفت کارت پلی استیشن، ایکس باکس و نینتندو در فروشگاه اینترنتی گیم پاس

بنا بر ادعای اینسایدر معروف فرنچایز Resident Evil، بازی Resident Evil 9 آخرین قسمت شماره دار این مجموعه خواهد بود.

با اینکه بازی Resident Evil Village به صورت رسمی عدد ۸ را در عنوان خود ندارد، اما کپکام صراحتا اعلام نموده که این بازی هشتمین قسمت از مجموعه رزیدنت اویل است و در ادامه خط داستانی این فرنچایز ژانر ترسناک، روایت می‌شود.

علاوه بر اینکه کمپانی کپکام در جاهای مختلف از Resident Evil Village به ‌عنوان دنباله مستقیم Resident Evil 7 یاد کرده است، در لوگوی Village نیز طرح عدد ۸ یونانی یعنی VIII مشاهده می‌شود.

Resident Evil 9 آخرین قسمت شماره دار این مجموعه

بر اساس اطلاعات جدیدی که اخیرا توسط یک اینسایدر معروف منتشر شده، داستان اصلی مجموعه رزیدنت اویل در قسمت بعدی یا همان Resident Evil 9 به پایان خود می‌رسد و به دنبال آن، کپکام ممکن است این فرنچایز را با نام دیگری ادامه دهد.

این اینسایدر Resident Evil که همان Dusk Golem معروف یا AestheticGamer@ است، اخیراً در پست جدیدی در توییتر به این مطلب اشاره کرده که بازی‌های Resident Evil 7، Village و Resident Evil 9 که گفته می‌شود فرایند ساخت آن آغاز شده، داستانی پیوسته و منسجم دارند و یک سیر داستانی مشخص را دنبال می‌کنند. ظاهراً داستان این سه‌گانه با هم و یکجا ترسیم شده و فرایند ساخت آن‌ها نیز به یکدیگر نزدیک بوده است.

داسک گولم در ادامه ادعا می‌کند که Resident Evil 9 آخرین قسمت شماره دار مجموعه رزیدنت اویل خواهد بود. بعد از آن، Capcom سبک جدیدی از بازی‌سازی را در پیش خواهد گرفت. او عقیده دارد که این کمپانی بازی‌سازی قصد دارد به جای روایت یک داستان طولانی در یک بازی، داستان‌های کوتاه‌تر و متمرکزتری را در هر عنوان به تصویر بکشد.

  احتمالاً فروش بازی Death Stranding رکورد تازه‌ای برای سونی رقم زده است

از آنجا که هیچ یک از اطلاعات ارائه شده توسط این اینسایدر، دارای منبع رسمی نمی‌باشد و حتی زمان ساخت و عرضه بازی Resident Evil 9 هم به هیچ وجه مشخص نیست، بنابراین تمامی این اظهارات جنبه شایعه دارد و قطعی نیست. برای هرگونه اظهار نظر در این خصوص، باید منتظر اعلام رسمی کپکام بمانیم.

در انتها یادآوری می‌کنیم بازی Resident Evil Village در تاریخ ۷ می سال جاری مصادف با ۱۷ اردیبهشت برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۵، ایکس باکس سری ایکس و اس، PS4، ایکس باکس وان، پی سی و استیدیا عرضه خواهد شد.

فروش انواع پلی استیشن 4
منبع
GamingBolt

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

می‌تونین این مطلب رو هم مطالعه کنید
بستن
دکمه بازگشت به بالا