جدیدترین تریلر گیم پلی بازی Resident Evil Village به نمایش درآمد

تریلر گیم پلی Resident Evil Village در رویداد Showcase

در جریان برگزاری رویداد آنلاین Resident Evil Showcase، تریلر جدیدی از گیم پلی بازی Resident Evil Village به نمایش درآمد.

در حالیکه تنها حدود سه هفته به انتشار یکی از مورد انتظارترین عناوین اخیر صنعت بازی‌های ویدیویی باقی مانده است، هرچه به عرضه Resident Evil Village نزیکتر می‌شویم، این بازی شکل بیشتری به خود می‌گیرد و لحظات هیجان انگیز آن بیشتر نمایان می‌شود.

کپکام در جریان برگزاری رویداد آنلاین Resident Evil Showcase که صبح روز جاری با محوریت اخبار مربوط به Resident Evil Village برگزار شد، تریلر جدیدی از این بازی را به نمایش گذاشت. در ادامه این ویدیو را تماشا کنید.

تریلر گیم پلی بازی Resident Evil Village در رویداد Resident Evil Showcase

همانطور که مشاهده کردید، در این ویدیو مکان‌های جدیدی از بازی به نمایش درآمده است. یکی از مکان‌های جدید بازی رزیدنت اویل ویلیج Heisenberg’s Factory است که اخیرا در نقشه بازی، به همراه تصویری از مادر میراندا منتشر شد.

همچنین علاوه بر اینکه قسمت‌های جدیدی از داستان بازی روایت شد، سکانس‌های تازه‌ای از گیم پلی بازی نیز در این تریلر به نمایش درآمد. علاوه بر آن، چند تن از شخصیت‌های مهم بازی، از جمله لیدی دیمیترسکو، کریس ردفیلد و … نیز در صحنه‌هایی از آن حضور دارند.

  دانلود دیتای بازی Resident Evil 3 برای PS4

بازی رزیدنت اویل ویلیج در تاریخ ۷ می مصادف با ۱۷ اردیبهشت ماه برای ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس و سری اس، PS4 ،PS5، استادیا و pc عرضه خواهد شد.

نظرات خود را در خصوص این تریلر، با گیم پاس و دیگر همراهان ما به اشتراک بگذارید.

اولین کسی باشید که برای “جدیدترین تریلر گیم پلی بازی Resident Evil Village به نمایش درآمد” دیدگاه می‌گذارید;

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

میزان رضایت خود را در ارزیابی وارد کنید*

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد.