اضافه شدن محتوایی از Resident Evil به بازی Dead By Daylight

اضافه شدن محتوای Resident Evil به Dead By Daylight

در جریان مراسم سالگرد ۲۵ سالگی Resident Evil، کپکام با نمایش یک تیزر از اضافه شدن محتوایی از این مجموعه به بازی Dead By Daylight خبر داد.

مولتی پلیر ترسناک Dead by Daylight از زمان انتشار در سال ۲۰۱۶ تاکنون، توانسته با کراس اورهای سرگرم کننده با بازی‌های پرطرفداری همچون Silent Hill، بازیکنان را مجذوب خود کند.

به نظر می‌رسد به زودی شاهد بزرگترین و جالب‌ترین کراس اور این بازی خواهیم بود. چرا که در جریان برنامه‌ای که کپکام به مناسبت‌ سالگرد ۲۵ سالگی سری Resident Evil برگزار نمود، با انتشار یک تیزر کوتاه از اضافه شدن محتوای Resident Evil به بازی Dead By Daylight در اواخر سال جاری خبر داد. در ادامه این ویدیو را مشاهده کنید.

تیزر کراس اور بازی Dead By Daylight با Resident Evil

*ویدیو*

همانطور که مشاهده کردید، این تیزر مردی را نشان می‌دهد که در حالی که توسط یک موجود ناشناخته تحت تعقیب قرار گرفته است، از یک چوبه دار آویزان است.

در حال حاضر تمام اطلاعاتی که از این کراس اور داریم به همین ویدیو کوتاه و مبهم محدود است. اما مطمئناً محتوای زیادی در رزیدنت اویل وجود دارد که Dead by Daylight می‌تواند برای هرچه جذاب‌تر شدن بازی خود از آن نهایت استفاده را ببرد.

اگرچه مشخص شده است که این کراس‌اور در ماه ژوئن در دسترس قرار خواهد گرفت، به زودی جزئیات بیشتری در خصوص این کراس اور از سوی کپکام و Behavior Interactive توسعه‌دهنده‌ بازی Dead By Daylight در اختیار طرفداران قرار خواهد گرفت.

بازی Dead By Daylight هم اکنون بر روی پلتفرم‌های پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان، نینتندو سوییچ و کامپیوتر در دسترس قرار دارد.

اولین کسی باشید که برای “اضافه شدن محتوایی از Resident Evil به بازی Dead By Daylight” دیدگاه می‌گذارید;

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

میزان رضایت خود را در ارزیابی وارد کنید*

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد.