جزئیات فصل سوم بازی Call of Duty: Warzone اعلام شد

جزئیات فصل سوم Call of Duty: Warzone

استودیو Raven Software جزئیات جدیدی از محتویاتی که در فصل سوم به بازی Call of Duty: Warzone اضافه خواهد شد، منتشر کرد.

وارزون که از زمان عرضه در سال گذشته تاکنون با اضافه کردن محتویات جدید در هر فصل، توانسته هر روز طرفداران جدیدی پیدا کند، در فصل سوم نیز جزئیات جذابی به بازی می‌آورد.

بر اساس اطلاعاتی که در توییتر  Raven Software منتشر شده در این فصل وارزون، شاهد اسکین رُز و یک آپدیت در راستای توازن سلاح‌های بازی از جمله Tac Rifle Charlie، M16، FFAR 1 و Sykov خواهیم بود.

علاوه بر این تغییراتی در نحوه به دست آوردن RC-XD به وجود می‌آید و مشکلات اسلحه مدرن وارفر یا MW نیز مرتفع می‌گردد.

جدا از این موارد، Raven Software اعلام نمود که موارد بیشتری در فصل سوم وجود خواهد داشت. این استودیو قصد دارد در وقت مناسب طرفدارانش را با سایر محتویاتی که هنوز جزئیات آنها اعلام نشده، سورپرایز کند.

احتمالا یکی از این موارد نقشه جدید بازی Call of Duty: Warzone است که قبلا نیز در صفحه توییتر کال آف دیوتی با انتشار ویدیو کوتاهی به آن اشاره شده بود.

لازم است اشاره کنیم که فصل سوم وارزون در تاریخ ۲۱ آوریل مصادف با ۲ اردیبهشت در دسترس قرار خواهد گرفت. قرار است اطلاعات تکیملی در خصوص این فصل، در هفته آینده در اختیار بازیکنان قرار گیرد.

  راهنمای حالت BlackOut بازی Call of Duty Black Ops 4

پس با ما همراه باشید تا شمار را در جریان این اخبار قرار دهیم. ضمناً نظرات خود را نیز در خصوص این بازی و فصل جدید آن، با ما و دیگر خوانندگان گیم پاس به اشتراک بگذارید.

اولین کسی باشید که برای “جزئیات فصل سوم بازی Call of Duty: Warzone اعلام شد” دیدگاه می‌گذارید;

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

میزان رضایت خود را در ارزیابی وارد کنید*

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد.