نمایش ویژگی های کنترلر دوال سنس PS5 در تریلر جدید بازی Deathloop

ویژگی های کنترلر دوال سنس PS5 در تریلر Deathloop

Arkane Studios با انتشار یک تریلر جدید از بازی Deathloop، به نمایش ویژگی های کنترلر دوال سنس کنسول PS5 در این بازی پرداخت.

آرکین استودیو پیش از این نیز در خصوص نحوه استفاده از قابلیت‌های کنترلر دوال سنس پلی استیشن ۵ در گیم‌پلی بازی خود اطلاعاتی ارائه کرده بود. اما با انتشار تریلری که در ادامه آن را مشاهده خواهید کرد، این موضوع را با جزئیات بیشتری به نمایش گذاشت.

تریلر بازی Deathloop با محوریت نمایش ویژگی‌های دوال‌سنس

همانطور که در تریلر دیده می‌شود، با استفاده از قابلیت Haptic Feedback کنترلر DualSense، شبیه‌سازی قدمها و سرخوردن روی سطوح در بازی Deathloop واقعی‌تر و ملموس‌تر خواهد بود. علاوه بر این، به لطف Adaptive Trigger بازخورد ماشه‌ای هر اسلحه احساس منحصر به فردی به بازیکن القا می‌کند.

مهمتر از همه بلندگوهای داخلی کنترلر است که تجربه متفاوتی از صدای رادیو بازی و همچنین افکت‌های صوتی مختلف که هیجان‌انگیزترین آنها صدای کلیک باز شدن گیر اسلحه است، در اختیار بازیکنان قرار می‌دهد.

در پایان یادآور می‌شویم که بازی Deathloop در تاریخ ۱۴ سپتامبر مصادف با ۲۳ شهریور به صورت انحصاری بر روی پلی‌استیشن ۵ و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. لازم به ذکر است که انحصار این بازی زمانی بوده و پس از یک سال به پایان می‌رسد.

اولین کسی باشید که برای “نمایش ویژگی های کنترلر دوال سنس PS5 در تریلر جدید بازی Deathloop” دیدگاه می‌گذارید;

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

میزان رضایت خود را در ارزیابی وارد کنید*

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد.