لانچ تریلر بسته الحاقی Money Heist بازی Watch Dogs: Legion منتشر شد

لانچ تریلر بسته الحاقی Money Heist بازی Watch Dogs: Legion

به تازگی لانچ تریلر بسته الحاقی جدید بازی Watch Dogs: Legion که به سبک سریال Money Heist ساخته شده است، منتشر شد.

در جریان یک رویداد کراس اوور مشترک بین بازی Watch Dogs: Legion و سریال Money Heist شبکه Netflix، بازیکنان می‌توانند به صورت گروهی به سرقت رمزارز از Clan Kelly بپردازند، آن هم به روش به سبک Money Heist.

از روز دوشنبه بازیکنان به همراه سه نفر از دوستان خود، می‌توانند در قالب گروه چهارنفره به بانک لندن دستبرد بزنند. این گروه در حالیه ماسک‌های سریال Money Heist را به صورت دارند، باید با Clan Kelly، نگهبانان بانک و یک فایروال قوی مقابله کنند.

لانچ تریلر بسته الحاقی Money Heist بازی Watch Dogs: Legion

در تریلر منتشر شده می‌بینیم که بازیکنان شبانه و به صورت مخفیانه به بانک رفته‌اند. در این روش می‌توانید به صورت مخفی‌کاری نگهبانان را از پا دربیاورید. اما اگر از سروصدا و حمله بیشتر خوشتان می‌آید، در اینصورت هم به انواع و اقسام سلاح‌ها از جمله شاتگان و پیستول‌ها مجهز هستید تا بتوانید کار خود را با موفقیت به پایان برسانید.

به محض اینکه کار دستبرد شبانه به بانک را تمام کردید، با یک هواپیمای بدون سرنشین یا پهباد از رود تایمز عبور می‌کنید و ماموریت خود را به پایان می‌رسانید. گروه چهارنفره‌ای که این ماموریت را به اتمام برساند، اسکین Money Heist را آنلاک کرده و می‌تواند در ادامه بازی از آن استفاده کند.

  واکنش Cd Projekt Red به حذف سایبرپانک از PlayStation Store

تجربیان خود را از بازی Watch Dogs: Legion با ما به اشتراک بگذارید.

اولین کسی باشید که برای “لانچ تریلر بسته الحاقی Money Heist بازی Watch Dogs: Legion منتشر شد” دیدگاه می‌گذارید;

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

میزان رضایت خود را در ارزیابی وارد کنید*

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد.