احتمال عرضه نسخه Director’s Cut بازی Ghost of Tsushima

احتمال عرضه نسخه Director’s Cut بازی Ghost of Tsushima

باتوجه ‌به رده بندی سنی نسخه Director’s Cut بازی Ghost of Tsushima در ESRB برای PS4 و PS5، احتمال عرضه این بازی در آینده نزدیک وجود دارد.

عنوان اکشن ماجراجویی جهان باز استودیو ساکر پانچ که به صورت انحصاری برای کنسول PS4 عرضه شده است، تاکنون طرفداران زیادی داشته و بسیاری از بازیکنان حرفه‌ای با خرید بازی Ghost of Tsushima تجربه منحصر به فردی را تجربه کرده‌اند. حالا مدتی است که این بازی دستخوش اخبار گوناگونی قرار گرفته است.

در ادامه شایعات مربوط به ارائه بسته‌ الحاقی داستانی بازی Ghost of Tsushima در قالب یک بازی جدید با عنوان Ghosts of Ikishima، رده بندی سنی نسخه Director’s Cut این بازی خبر از انتشار قریب الوقوع آن برای کنسول‌های پلی استیشن ۴ و پلی استیشن ۵ می‌دهد.

با توجه به نحوه نامگذاری این نسخه از بازی، به نظر می‌رسد Ghost of Tsushima: Director’s Cut بخشی از بسته الحاقی بازی اصلی یعنی گوست آف سوشیما باشد. البته این موضوع نیز حدس و گمان است که نیاز به تأیید رسمی دارد.

با توجه به اینکه در رتبه بندی ESRB، گزینه‌ خریدهای درون بازی برای نسخه پلی استیشن ۴ این عنوان ذکر شده است نه برای نسخه‌ پلی استیشن ۵، احتمال اینکه نسخه PS4 امکان ارتقا به نسخه‌ PS5 را داشته باشد، وجود دارد.

اولین کسی باشید که برای “احتمال عرضه نسخه Director’s Cut بازی Ghost of Tsushima” دیدگاه می‌گذارید;

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

میزان رضایت خود را در ارزیابی وارد کنید*

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد.