Gran Turismo 7 در سال ۲۰۲۲ علاوه بر PS5 برای PS4 نیز عرضه می‌شود

عرضه Gran Turismo 7 در سال 2022 برای PS5 و PS4

رئیس PlayStation Studios اعلام کرد بازی Gran Turismo 7 در سال ۲۰۲۲ علاوه بر PS5، بر روی کنسول PS4 نیز عرضه می‌شود.

اگر اخبار مربوط به این بازی را دنبال کرده باشید، حتما به خاطر دارید که قبلا خبری مبنی بر انحصاری بودن Gran Turismo 7 بر روی کنسول PS5 منتشر شده بود.

اما اخیرا Hermen Hulst رئیس PlayStation Studios ضمن اعلام تاخیر انتشار نسخه جدید بازی God of War تا سال ۲۰۲۲، خبر از عرضه Gran Turismo 7 برای کنسول PS4 داد.

هالست در جلسه پرسش و پاسخی که با بلاگ پلی استیشن برگزار کرد در پاسخ به سوالی در خصوص توسعه بازی‌های آینده برای پلی استیشن ۴ گفت:

ما به رویکرد توسعه بازی‌های جدید برای هردو کنسول PS4 و PS5 تا جایی که این موضوع منطقی به نظر برسد، ادامه خواهیم داد. از جمله عناوینی که برای هر دو کنسول پلی استیشن منتشر خواهند شد، می‌توان به بازی‌های Horizon Forbidden West، نسخه جدید God of War و Gran Turismo 7 اشاره کرد. به این ترتیب، دارندگان کنسول‌های نسل هشتمی PS4 علاوه‌ بر امکان اجرای بازی‌های جدید روی کنسول خود، قادر خواهند بود در صورت تمایل این بازی‌های را بر روی PS5 نیز تجربه کنند.

همانطور که قبلا نیز اشاره شد، پیش از این اعلام شده بود که بازی گرن توریسمو ۷ و نسخه جدید گاد آو وار برای کنسول نسل نهمی پلی استیشن ۵ انحصاری خواهد بود.

  بهبود توازن سلاح های Black Ops Cold War در آپدیت جدید این بازی

به نظر می‌رسد این اقدام با توجه به کاربران بسیار زیادی که همچنان بنا به هر دلیلی، اعم از دلیل اقتصادی و یا عدم امکان تهیه کنسول PS5 با توجه به عرضه محدود آن، از کنسول‌های نسل هشتم استفاده می‌کنند، کاملا منطقی و درست است.

نظر شما در این خصوص چیست؟ شما هم از آن دسته از بازیکنانی هستید که از شنیدن عرضه بازی‌های Horizon Forbidden West، نسخه جدید God of War و Gran Turismo 7 بر روی پلی استیشن ۴ خوشحال شدید؟

اولین کسی باشید که برای “Gran Turismo 7 در سال ۲۰۲۲ علاوه بر PS5 برای PS4 نیز عرضه می‌شود” دیدگاه می‌گذارید;

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

میزان رضایت خود را در ارزیابی وارد کنید*

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد.