مقالاتنگاهی به آینده

۱۵ ویژگی که باید به نسخه بعد GTA اضافه شوند

عنوان بزرگ و محبوب Rockstar با این ویژگی‌ها می‌تواند بسیار بهتر باشد

فروش انواع گیفت کارت پلی استیشن، ایکس باکس و نینتندو در فروشگاه اینترنتی گیم پاس

Rockstar همچنان با پشتیبانی از GTA online و Red Dead Red Emption 2 Online به دوام عناوین خود ادامه می‌دهد اما طولی نمی‌کشد که عنوان جدیدی از این کمپانی منتشر شود. شایعات نشان می‌دهد که این عنوان Grand Theft Auto 6 است و گرچه ما چیزی در مورد آن نمی‌دانیم، اما ویژگی‌های زیادی وجود دارد که دوست داریم در آن ببینیم. در اینجا به ۱۵ مورد از این ویژگی‌ها می‌پردازیم.

یک شهر کاملاً جدید

ویژگی هایی که باید به GTA بعدی اضافه شوند

با وجود همه خاطرات بسیار خوبی که Los Santos ، San Andreas ، Vice City و Liberty City ساخته‌اند، به اندازه کافی تا به الان در این بازی درخشیده‌اند. وقت آن است که دنباله‌های این بازی را به یک شهر کاملا جدید منتقل کنیم. Atlantic City به خصوص با توجه به سابقه آن انتخاب بدی نخواهد بود. San Antonio نیز با توجه به فراوانی شرکت‌های ثروتمند و امکانات برای نیروهای مسلح ایالات متحده، گزینه مناسبی است، که برای دزدی و سرقت جت نیز خوب است.

رویدادهای پویای بیشتر

ویژگی هایی که باید به GTA بعدی اضافه شوند

رویدادهای پویای Red Dead Redemption 2 راهی خوب و طبیعی برای تعامل جهان با داستان‌های کوچک و شخصیت‌های جالب خود ارائه دادند. در حالی که Grand Theft Auto 5 تا حدی این موارد را شامل می‌شد، خوب است که در ادامه آنها گسترش بیشتری یابند. از نظر تعامل با شخصیت و عجیب بودن می توان از Yakuza که در هر گوشه‌ای داستان جالب جدیدی را برای تجربه پنهان می‌کند الگو گرفت.

پرولوگ‌های متغیر

ویژگی هایی که باید به GTA بعدی اضافه شوند

نکته‌ای که Grand Theft Auto 6 به طور قطع باید به دنبال انجام آن باشد، تیپ‌های شخصیتی Cyberpunk 2077 است که پرولوگ‌های قابل بازی مختلف برای شخصیت اصلی آن ارایه می‌کند. درحالی که نیاز به دقیق شدن و تاثیر این انتخاب‌ها بر همه موارد اصلی نیست، این ویژگی به شخصیت پذیری بیشتر کارکتر کمک می‌کند. ما قبلاً پرولوگ‌هایی داشتیم که روزهای اولیه Michael و Trevor را در Grand Theft Auto 5 به نمایش می‌گذاشت، بنابراین داشتن چندین پرولوگ متفاوت در ادامه نباید سخت باشد.

اشتغال

ویژگی هایی که باید به GTA بعدی اضافه شوند

تمام افراد مختلفی را که با مهارت‌های منحصر به فرد خود می‌توانستند برای سرقت‌ها استخدام شوند به یاد دارید؟ Grand Theft Auto 6 می‌تواند چیزی مشابه با بازیکنانی داشته باشد که بتوانند شغلی را برای شخصیت خود انتخاب کنند. این امر منجر به تشکیل مجموعه‌ای از مهارت‌های خاص و ویژه افراد می‌شود که به طور اساسی محتوا و فعالیت‌های منحصر به فردی را ایجاد می‌کنند که فقط برای مشاغل خاص قابل دسترسی هستند.

انتخاب‌های تاثیرگذار

ویژگی هایی که باید به GTA بعدی اضافه شوند

عناوین گذشته GTA وقتی به پایان می‌رسید نوعی انتخاب را ارایه می‌داد. Grand Theft Auto 5 گزینه‌های مختلفی را برای مقابله با دزدی‌ها فراهم کرده بود، که می‌توانست به طور کلی رویکرد بازی را تغییر دهد. اگرچه این دنباله (GTA 6) لازم نیست خیلی به مکانیک RPG بپردازد، اما داشتن گزینه‌های داستانی عمیق تر از طریق بازی – مانند اتحاد با شخصیت‌های خاص، معاملات مختلف یا حتی تغییر شهر بر اساس کسانی که حذف می‌کنید – جالب است. و همانطور که قبلاً اشاره شد‌، گرچه پرولوگ شخص نباید بر تک تک تصمیمات تأثیر بگذارد، اما دیدن تأثیر آن در برخی موارد خاص عالی خواهد بود.

  بیوگرافی Glaz اپراتور مهاجم Rainbow Six Siege

بازگشت به شخصیت اصلی نسخه‌های قبل

ویژگی هایی که باید به GTA بعدی اضافه شوند

Grand Theft Auto 5 سه شخصیت مختلف را برای نشان دادن سه هدف اصلی خود و برای ایجاد نقطه نظرات مختلف و توسعه آنها ارائه داد. برای این منظور، اگر بازی به داشتن یک شخصیت اصلی برگردد، بهتر خواهد بود، به خصوص اگر کسی که بتواند توانایی‌ها و حرفه خود را شخصی‌سازی کند. این موضوع این امکان را می‌دهد که به جای اینکه فقط از طریق دیدگاه ثابت شخص بارها و بارها داستان مرور شود، یک تجربه شخصی تر و منحصر به فرد برای یک شخصیت ایجاد شود.

شخصیت اصلی زن

ویژگی هایی که باید به GTA بعدی اضافه شوند

این مجموعه به داشتن چندین شخصیت اصلی بازگردد یا نه، داشتن یک زن به عنوان یک شخصیت قابل بازی انتخاب مناسبی است. این یک چشم انداز و انتخاب جالب است که همراه با توانایی شخصی سازی بیشتر کاراکتر خود، می‌تواند داستان‌های منحصر به فردی ایجاد کند.

کنترل‌های بهتر در تیراندازی

ویژگی هایی که باید به GTA بعدی اضافه شوند

اگر یک انتقاد عمده نسبت به عناوین اخیر Rockstar وارد شده باشد، این است که تیراندازی می‌توانست بهتر باشد. گرچه Grand Theft Auto 5 چندان افتضاح نبود ولی داشتن کنترل‌های بصری بیشتر و تیراندازی روان‌تر، تقویت خصوصیات منحصر به فرد هر سلاح در عین لذت بخش بودن برای استفاده، ایده آل خواهد بود. لازم نیست فوق العاده سرگرم کننده باشد اما مطمئناً نیازی به گرایش بیش از حد به واقع گرایی هم ندارد.

انواع فعالیت‌های جدید

ویژگی هایی که باید به GTA بعدی اضافه شوند

بیش از هفت سال از زمان عرضه Grand Theft Auto 5 برای کنسول های نسل قبلی می‌گذرد. کافی است بگویم که دامنه و تنوع فعالیت‌هایی که بازیکنان می توانند در بازی‌های مختلف شرکت کنند گسترش یافته است ، خواه این Saints Row The Third باشد یا مینی بازی‌ها و سیستم‌های مدیریتی دقیق Yakuza. آیا ممکن است توانایی ایجاد استراتژی بازاریابی چند سطحی خود برای ایجاد یک فرقه کوچک وجود داشته باشد؟ یا اینکه بتوان برای یک سمت دولتی کاندید شد؟ یا هردو؟ مطمئناً این عجیب ترین حرکت برای این مجموعه نخواهد بود.

فعالیت های آنلاین GTA به صورت تک نفره

ویژگی هایی که باید به GTA بعدی اضافه شوند

البته، افزودن برخی فعالیت‌ها از Grand Theft Auto Online به بازی Grand Theft Auto 6 خالی از لطف نخواهد بود. اسلحه، قاچاق، ساختن یک امپراطوری جنایتکار و خرید انواع ابزارهای گران قیمت برای داشتن ویژگی‌های متفاوت، همه این‌ها باعث یک بازی جنایت آمیزتر همه جانبه می‌شود. بعلاوه، این یک دلیل برای ادامه بازی به طرفداران تک نفره می‌دهد (در صورت ایده آل نگه داشتن معاملات خرد در GTA Online).

  بیوگرافی Hibana اپراتور مهاجم Rainbow Six Siege

تغییرات اساسی در بخش پیشرفت

ویژگی هایی که باید به GTA بعدی اضافه شوند

Grand Theft Auto San Andreas و Grand Theft Auto 5 روش‌های منحصر به فردی برای مدیریت آمار داشتند، که سبک زندگی متفاوت هر شخصیت را همراه با کارهای عمومی مانند دویدن، شنا و موارد دیگر منعکس می کرد. این ممکن است یک نظر غیرمعمول باشد، اما من بیشتر  پیشرفت تعریف شده را ترجیح می‌دهم، مثلاً با تکمیل زنجیره‌ای از ماموریت ها با یک داستان منحصر به فرد، که مهارت‌های شخصیت را افزایش می‌دهد. اقدامات تصادفی و تخریب از طریق شهر هنوز هم می‌تواند به پیشرفت شخصیت اصلی بازی کمک کند اما تمایل بیشتر به مسیرهای از پیش تعیین شده برای پیشرفت بهتر است.

سفارشی سازی عمیق تر سلاح

ویژگی هایی که باید به GTA بعدی اضافه شوند

داشتن قابلیت سفارشی سازی عمیق تر برای سلاح‌های شخصی، با قابلیت تغییر لوله‌ها، پیوست‌ها، خشاب‌ها و حالت‌های شلیک، یکی دیگر از موارد اضافی است که ما دوست داریم آن را ببینیم. کافیست Gunsmith را از حالت چند نفره Call of Duty: Modern Warfare ۲۰۱۹ الگو برداری کرده و در این بازی پیاده کرد. مانند هر چیز دیگری که تاکنون پیشنهاد شده است، تجربه شخصی تری برای بازیکنان فراهم می‌کند و همچنین برخی سلاح‌های بسیار خطرناک‌تر را در اختیار آنهامی‌گذارد.

گزینه‌ی New Game Plus و قابلیت انتخاب سطح دشواری بازی

ویژگی هایی که باید به GTA بعدی اضافه شوند

در نظر گرفتن جوایز در New Game Plus برای کسانی که همه چیز را به صورت کامل انجام داده‌اند انتخاب مناسبی خواهد بود. Grand Theft Auto 6 همچنین می‌تواند با دادن حق انتخاب سطح دشواری، معرفی برخی از اصلاح کننده‌ها برای روبرویی با دشمنان سخت تر، همه چیز را برای بازیکنان در بازی دوم جالب تر کند.

ارتباط با GTA Online

ویژگی هایی که باید به GTA بعدی اضافه شوند

Red Dead Redemption 2 در سال ۲۰۱۸ با Red Dead Online که اندکی پس از آن منتشر شد در دستزس عموم قرار گرفت، اما به اندازه GTA Online قابل توجه نبود. بنابراین به جای ایجاد یک حالت کاملاً جدید آنلاین برای Grand Theft Auto 6، اتصال آن به مجموعه فعلی بهتر خواهد بود. شاید بتوان برخی از محتوای منحصر به فرد را که بر اساس ادامه آن باشد، را در آن جای داد و از راه‌های جالب به بازی اصلی پیوند داد.

بروزرسانی محتوا برای حالت تک نفره

ویژگی هایی که باید به GTA بعدی اضافه شوند

قطعا مهمترین چیز این است که به روزرسانی محتوا در حالت تک نفره، چه برای شخصیت‌های جدید، چه ماموریت‌های جدید یا برای یک کمپین کاملاً جدید و حتی سلاح‌ها و ماشین‌های جدید وجود داشته باشد. طرفداران از زمان انتشار Grand Dft Auto 5 به دنبال DLC تک نفره و با توجه به محتوای داستانی که GTA Online داشته است، امکان چنین کاری برای حالت تک نفره را نداشتند.

۵/۵ (۱ نظر)
فروش انواع پلی استیشن 4
منبع
GamingBolt

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا