قرارداد کوجیما پروداکشنز و ایکس باکس در آستانه نهایی شدن است – شایعه

قرارداد کوجیما و ایکس باکس در آستانه نهایی شدن

احتمالا در جریان هستید که شایعات و اخبار مربوط به همکاری کوجیما پروداکشنز و ایکس باکس از ابتدای سال جاری میلادی آغاز شد و هم اکنون نیز گزارشات جدید حاکی از آن است که قرار داد مذکور در آستانه نهایی شدن است.

جف گراب خبرنگار GamesBeat، همان کسی که برای اولین بار این خبر یا بهتر است بگوییم شایعه را مطرح کرد، در گزارش اخیر خود علاوه بر ارائه جزئیات بیشتر در این خصوص، مدعی شده است که قرداد هیدئو کوجیما و ایکس باکس در حال نهایی شدن است.

به گفته گراب، Kojima Productions و Xbox با عقد یک تفاهمنامه، برای ساخت یک بازی برای ایکس باکس توافق نموده‌اند. در حالی که این قرارداد به صورت کامل نهایی نشده و وکلای هر دو طرف هنوز در خصوص شرایط قرارداد تصمیم خود را اعلام نکرده‌اند، اما توافق کلی اتخاذ شده است.

جزئیات قرارداد بین کوجیما و ایکس باکس هنوز مشخص نیست، اما گفته شده است که کوجیما قصد دارد از فناوری‌های ابری مایکروسافت به عنوان نقطه اصلی بازی بعدی خود استفاده کند.

چرا که کیم سوئیفت، طراح بازی‌هایی همچون Portal و Left 4  Dead به تازگی توسط مایکروسافت به‌عنوان مدیر ارشد کلاود گیمینگ استخدام شده تا به طور خاص با هیدئو کوجیما در این رابطه همکاری داشته باشد.

  احتمالاً Hideo Kojima در حال کار بر روی یک بازی ترسناک جدید است

باز هم یادآوری می‌کنیم که این اخبار هنوز در حد شایعات هستند و صحت آنها از طرف کوجیما پروداکشنز یا ایکس باکس به تأیید نرسیده است.

اولین کسی باشید که برای “قرارداد کوجیما پروداکشنز و ایکس باکس در آستانه نهایی شدن است – شایعه” دیدگاه می‌گذارید;

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

میزان رضایت خود را در ارزیابی وارد کنید*

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد.