Ghost of Tsushima Director’s Cut به صورت رسمی معرفی شد

تریلر معرفی Ghost of Tsushima Director's Cut

طبق آخرین اخبار بازی‌های ویدیویی، سونی با انتشار یک تریلر Ghost of Tsushima Director’s Cut را به صورت رسمی معرفی کرد.

این بازی در تاریخ ۲۰ آگوست مصادف با ۲۹ مرداد برای کنسول‌های PS4 و PS5 منتشر خواهد شد. نسخه Director’s Cut بازی گوست آف سوشیما شامل یک بخش داستانی جدید در جزیره Iki خواهد بود.

تریلر معرفی بازی Ghost of Tsushima Director’s Cut

حتما شایعات مربوط به ساخت یک اسپین آف مستقل از بازی به نام Ghost of Ikishima را شنیده بودید. با انتشار این تریلر مشخص شد که اسپین آفی در کار نیست و به جای آن بسته الحاقی جزیره Iki در Ghost of Tsushima Director’s Cut منتشر خواهد شد.

نسخه پلی استیشن ۵ این بازی علاوه بر زمان لودینگ‌ها بهبود یافته و صدای سه‌بعدی، از قابلیت‌های کنترلر دوال‌سنس مثل Haptic Feedback و Adaptive Triggers نیز بهره می‌برد. همچنین در نسخه زبان ژاپنی بازی شاهد همگام سازی صدا و حرکت لبها نیز خواهیم بود.

DLC داستانی Iki Island یا جزیره Iki شامل داستان و شخصیت‌های جدید می‌باشد. طبق اطلاعات منتشر شده در وبلاگ رسمی پلی استیشن، این بخش شامل محیط‌های جدید، زره جدید برای Jin و اسبش، مینی گیم‌های تازه، دشمنان و تکنیک‌های جنگی جدید خواهد بود.

بازیکنانی که قبلا نسبت به خرید بازی Ghost of Tsushima اقدام نموده بودند، می‌توانند با پرداخت ۱۹.۹۹ دلار به نسخه‌ PS4 و با پرداخت ۲۹.۹۹ دلار به نسخه‌ PS5 بازی Ghost of Tsushima Director’s Cut دسترسی پیدا کنند.

علاوه بر این، بازیکنانی که نسخه‌ PS4 بازی Ghost of Tsushima Director’s Cut را هم اکنون با قیمت ۵۹.۹۹ دلار خریداری کنند، بعدا می‌توانند با پرداخت ۹.۹۹ دلار نسخه‌ی PS5 بازی Ghost of Tsushima Director’s Cut را دریافت نمایند. نسخه نسل نهم این بازی ۶۹.۹۹ دلار قیمت دارد.

در ادامه می‌توانید تصاویر زیبایی از جزیره Ika را تماشا کنید.

اولین کسی باشید که برای “Ghost of Tsushima Director’s Cut به صورت رسمی معرفی شد” دیدگاه می‌گذارید;

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

میزان رضایت خود را در ارزیابی وارد کنید*

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد.