قرار گرفتن نسخه تست آلفا بازی جدید Call of Duty در Battle.net و PSN

تست آلفا بازی جدید Call of Duty در Battle.net و PSN

بر اساس آخرین اخبار، نسخه تست آلفا بازی جدید مجموعه Call of Duty که گفته می‌شود Vanguard نام دارد، در Battle.net و PSN دیده شده است.

با عبور از نیمه دوم سال ۲۰۲۱، به زمان رونمایی از جدیدترین نسخه مجموعه کال آف دیوتی که با عنوان Call of Duty: Vanguard شناخته می‌شود، نزدیک می‌شویم.

به همین دلیل، آخرین اخبار حاکی از بارگذاری بیلد آلفا این بازی جدید جهت تست‌های داخلی روی پلتفرم‌های مختلف است. یکی از کاربران توییتر با نام Helba_The_AI، اخیرا متوجه شده است که Call of Duty: Vanguard به همراه فایل‌های آن تحت نام Slipstream در فروشگاه Battle.net وجود دارد.

علاوه بر این کاربر دیگری به نام PlayStationSize گزارش کرده است که نسخه آلفا Slipstream را برای کنسول PS5 در سرورهای PlayStation Network دیده است.

این بار اولی نیست که نسخه‌های تست آلفا یکی از بازی‌های Call of Duty با اسم رمز روی پلتفرم‌های مختلف دیده می‎‌شوند. پیش از این، چند ماه قبل از انتشار بازی Call of Duty: Black Ops Cold War، بیلد آلفای این بازی با اسم رمز The Red Door در زمان مشابه یعنی ماه جولای، در فروشگاه مایکروسافت دیده شده بود.

همانطور که احتمالا در جریان قرار گرفته‌اید، اخیرا شایعات در خصوص نسخه جدید فرنچایز Call of Duty زیاد بوده است. به طور مثال گفته شده است که نام این بازی Call of Duty: Vanguard است و بازیکنان را به دوران جنگ جهانی دوم می‌برد.

  احتمال عرضه نسخه Director’s Cut بازی Ghost of Tsushima

همچنین اخبار شایعه شده مبنی بر این است که این بازی با استفاده از موتور IW8 که در ساخت Modern Warfare سال ۲۰۱۹ به کار رفته بود، ساخته می‌شود. بعلاوه همانطور که Activision تأیید کرده است، Sledgehammer Games وظیفه ساخت Call of Duty: Vanguard را برعهده دارد.

اولین کسی باشید که برای “قرار گرفتن نسخه تست آلفا بازی جدید Call of Duty در Battle.net و PSN” دیدگاه می‌گذارید;

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

میزان رضایت خود را در ارزیابی وارد کنید*

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد.