اخباراخبار بازیایکس باکسپلتفرم‌هاپلی استیشن

عرضه بازی MLB The Show 21 برای سرویس ایکس باکس گیم پس

هر دو نسخه نسل هشتم و نهم این بازی در روز انتشار، از طریق سرویس گیم پس در دسترس خواهد بود

فروش انواع گیفت کارت پلی استیشن، ایکس باکس و نینتندو در فروشگاه اینترنتی گیم پاس

بر اساس آخرین اخبار، بازی MLB The Show 21 در روز عرضه برای مشترکین سرویس ایکس باکس گیم پس در دسترس قرار خواهد گرفت.

شاید مطلع باشید که بنا به تصمیم MLB یا لیگ برتر بیسبال آمریکا، قرار شده من بعد بازی‌های مجموعه MLB The Show که تاکنون در انحصار پلی استیشن بوده است، بر روی سایر پلتفرم‌ها نیز عرضه شود.

بر همین اساس مایکروسافت اعلام نمود که نسخه نسل نهم یعنی ایکس باکس سری ایکس و سری اس و نسل هشتم یعنی ایکس باکس وان بازی MLB The Show 21، در زمان عرضه از طریق سرویس ایکس باکس گیم پس در دسترس مشترکین قرار خواهد گرفت. البته برخی امکانات و ویژگی‌های بازی از قبیل Stadium Creator مختص کنسول‌های نسل نهم خواهد بود.

بازی MLB The Show 21 اولین بازی سوم شخصی نیست که در روز اول عرضه روی سرویس Game Pass قرار می‌گیرد. بازی Outriders نیز در همان اولین روز انتشار برای مشترکین این سرویس در دسترس قرار گرفت. اما از آنجا که توسعه دهنده و ناشر MLB The Show 21 کمپانی سونی است، این اتفاق برای این بازی شگفت انگیز و درخور توجه است.

لازم به توضیح است بازی MLB The Show 21 در تاریخ ۲۰ آوریل ۲۰۲۱ مصادف با ۳۱ فروردین ۱۴۰۰ برای کنسول‌های نسل هشتمی پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان، و نسل نهمی پلی استیشن ۵ و ایکس باکس سری ایکس و سری اس منتشر خواهد شد.

نظرات و دیدگاه‌های خود را با ما و دیگر خوانندگان مجله اینترنتی گیم پاس به اشتراک بگذارید.

فروش انواع پلی استیشن 4
منبع
GamingBolt

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا