استودیو لندن سونی برای ساخت یک بازی نسل نهمی جدید نیرو استخدام می‌کند

استخدام استودیو لندن سونی برای ساخت بازی PS5

با توجه به آگهی استخدامی که اخیرا استودیو لندن سونی برای جذب نیرو منتشر نموده است، این استودیو در حال ساخت یک بازی نسل نهمی جدید برای کنسول PS5 می‌باشد.

استودیو لندن (London Studio) در سال‌های اخیر، از بهترین تیم‌های فعال در زمینه ساخت بازی‌‌های واقعیت مجازی سونی بوده است. با توجه به لیست مشاغل مورد نیاز این استودیو که اخیراً منتشر شده است، به نظر می‌رسد موقتاً فضای کاری خود را تغییر داده و قرار است بر روی پروژه متفاوتی کار کند.

در این آگهی استخدامی اشاره‌ای به ساخت بازی PSVR نشده و صرفا از توسعه یک عنوان کاملا جدید و نسل نهمی برای کنسول پلی استیشن ۵ صحبت شده است.

سمت‌هایی که استودیو لندن سونی در حال حاضر برای آن‌ها به دنبال جذب نیروی جدید است شامل بخش‌های هنری، برنامه‌نویسی گرافیکی و انیمیشن‌سازی می‌شود. علاوه بر این‌ها در برخی از این آگهی‌ها، به وجود یک بخش چندنفره نیز اشاره شده است.

در یکی از این اعلامیه‌ها که برای جذب طراح گیم پلی آنلاین، در وب سایت رسمی London Studio منتشر شده است، آمده:” از اینکه یک طراح گیم پلی آنلاین باتجربه و حاذق را استخدام می‌کنیم بسیار خشنود هستیم، چرا که این سمت برای پروژه‌ جدیدی که ما در استودیو لندن در حال ساخت آن برای پلی استیشن ۵ هستیم، اهمیت حیاتی دارد.”

در ادامه‌ این مطلب آمده است: ” به ‌‎عنوان یک استودیوی فرست پارتی، قصد داریم بازی‌هایی تولید کنیم که پتانسیل واقعی جدیدترین کنسول پلی استیشن را به نمایش بگذارد. بنابراین آمادگی شما برای تجربه اتفاقات جدید و کار در محیطی پویا بسیار ضروری است.”

به نظر می‌رسد سونی وظیفه ساخت یک بازی بزرگ را به استودیو لندن سپرده است. ما هم همانند شما همراهان همیشگی گیم پاس، منتظر هستیم تا در آینده اخبار بیشتری در خصوص این پروژه جدید از سوی سونی منتشر شود.

پس با ما همراه بمانید و نظرات خود را نیز به اشتراک بگذارید.

اولین کسی باشید که برای “استودیو لندن سونی برای ساخت یک بازی نسل نهمی جدید نیرو استخدام می‌کند” دیدگاه می‌گذارید;

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

میزان رضایت خود را در ارزیابی وارد کنید*

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد.