اطلاعات جدیدی از بازی Forza Horizon 5 منتشر شد

اطلاعات جدیدی از Forza Horizon 5 منتشر شد

طبق آخرین اخبار، اطلاعات جدیدی از Forza Horizon 5 و مد Events Lab این بازی مورد انتظار توسط Playground Games منتشر شد.

معرفی بازی Forza Horizon 5 یکی از مهمترین اتفاقات رویداد مشترک ایکس باکس و بتسدا در کنفرانس E3 2021 بود. این بازی نه تنها در رویداد مذکور معرفی گردید، بلکه اعلام شد که در سال ۲۰۲۱ عرضه می‌شود و علاوه بر این گوشه‌هایی از گیم پلی آن نیز به نمایش درآمد.

Forza Horizon 5 بزرگترین عنوان مسابقه‌ای جهان باز استودیو Playground Games است که اکنون می‌دانیم که در مکزیک اتفاق می‌افتد. یکی از جالب‌ترین بخش‌های بازی که در رویداد مذکور کمتر به آن پرداخته شد، مد Event Lab بازی فورزا هورایزن ۵ بود.

حالا با گذشت چند روز از معرفی این بازی مورد انتظار، ایکس باکس اطلاعات جدیدی از Event Lab در اختیار طرفداران قرار داده است.

مایک براون (Mike Brown) کارگردان Forza Horizon 5، با اشاره به اینکه حالت Events Lab در Forza Horizon 5 چقدر قوی است، گفت که مد Events Lab ابزاری خواهد داشت که خود استودیو برای طراحی از آن‌ها استفاده می‌کند.

او در ادامه توضیح می‌دهد که با اینکه بازیکنان به اندازه تیم طراحی استودیو آزادی عمل ندارند، ولی این ابزار متناسب با استفاده بازیکنان بهینه شده‌اند. با این حال براون تأکید می‌کند که این ابزار بیشتر برای توسعه بازی‌ها کاربرد دارند.

کارگردان فورزا هورایزن ۵ برای توضیح بیشتر ادامه می‌دهد که Events Lab ابزار شخصی‌سازی بازی است که سیستمی مبتنی بر قوانین است. به عبارت دیگر، بازیکنان می‌توانند در بازی رویدادهایی را ایجاد می‌کنند و نتیجه اتفاقات این رویداد را تعریف کنند.

برای مثال می‌توان به بخشی از تریلر دموی گیم پلی Forza Horizon 5 که به Events Lab پرداخته اشاره کرد که در آن چندین پایه بزرگ بولینگ وجود داشت. در این رویداد هر بار که یک ماشین به پین‌های بولینگ برخورد کند ۵۰۰۰ امتیاز می‌گیرد.

در مد Events Lab بازیکنان قادر خواهند بود وزن و جاذبه اجسام را نیز تغییر دهند. به عنوان مثال وزن ماشین‌ها را بیشتر کنند و یا با کم کردن میزان جاذبه، ماشین‌ها را به پرواز درآورند.

به گفته استودیو Playground در آینده اطلاعات بیشتری در این خصوص منتشر خواهد کرد. به اضافه اینکه در سال جاری با عرضه بازی، خود بازیکنان اتفاقات فوق‌العاده بازی را تجربه خواهند کرد.

Forza Horizon 5 در تاریخ ۹ نوامبر مصادف با ۱۸ آبان برای پلتفرم‌های ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس و PC عرضه خواهد شد.

اولین کسی باشید که برای “اطلاعات جدیدی از بازی Forza Horizon 5 منتشر شد” دیدگاه می‌گذارید;

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

میزان رضایت خود را در ارزیابی وارد کنید*

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد.