پتنت جدید پلی استیشن تجربه ای متفاوت در واقعیت مجازی ایجاد خواهد کرد

پتنت واقعیت مجازی جدید پلی استیشن

بر اساس آخرین اخبار، پتنت جدید سونی به ویژگی تازه‌ای در PlayStation VR اشاره دارد که می‌تواند تجربه ای متفاوت برای کاربران ایجاد کند.

این پتنت جدید که اخیرا توسط کمپانی سونی ثبت شده است، می‌تواند انقلابی بزرگ در اشتراک‌گذاری و تماشای گیم پلی PlayStation VR باشد.

این پتنت، آخرین مورد از پتنت‌هایی است که سونی در طول یکسال گذشته در رابطه با پلی استیشن VR ثبت کرده است. سونی با این کار علاوه بر ایجاد یک تجربه فوق‌العاده برای بازیکنان، سعی دارد آنان را بیشتر به هم وصل کند.

در راستای همین سیاست سونی، جدیدترین پتنت نیز با قابلیت Share Play پلی استیشن مرتبط است. همانطور که احتمالا می‌دانید، قابلیت Share Play به بازیکنان اجازه می‌دهد در هنگام بازی کردن یکدیگر تماشا را کنند و از تجربه مشترک بازی لذت ببرند.

بنابراین پتنت تازه سونی نیز قصد دارد به کاربران این اجازه را بدهد که تجربه مشترکی از بازی داشته باشند. طبق اطلاعات ثبت شده در این خصوص، امکان تجربه مشترک بازی به چند روش برای بازیکنان وجود خواهد داشت.

به عنوان مثال گیمر می‌تواند از دید اول شخص یعنی همزمان با دوستان خود و از دید او بازی را تماشا کنند. یا اینکه از زاویه دید سوم شخص استفاده نمایند.

  نقد و بررسی بازی Ghost of Tsushima

ایده اصلی پتنت سونی این است که هر دو کاربر چیزی که بازیکن مشاهده می‌کند را ببینند و آن را تجربه کنند و این تجربه اشتراک تنها به صفحه بازیکن خلاصه نشود. این امکان جدید یک مرحله جدید و انقلابی در تکنولوژی پلی استیشن وی آر خواهد بود.

با گیم پاس همراه باشید تا قابلیت‌های هیجان‌انگیز نسل جدید PlayStation VR سونی را در آینده و به محض معرفی این کنسول واقعیت مجازی به اطلاع شما برسانیم. تا آن زمان دیدگاه خود را در این خصوص با ما به اشتراک بگذارید.

اولین کسی باشید که برای “پتنت جدید پلی استیشن تجربه ای متفاوت در واقعیت مجازی ایجاد خواهد کرد” دیدگاه می‌گذارید;

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

میزان رضایت خود را در ارزیابی وارد کنید*

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد.