آمار ساکر پانچ به مناسبت سالگرد انتشار بازی Ghost of Tsushima

آمار Ghost of Tsushima به مناسبت سالگرد انتشار

استودیو ساکر پانچ به مناسبت سالگرد یک سالگی بازی Ghost of Tsushima، آمار جالبی از عملکرد این بازی در طول یکسال گذشته منتشر کرد.

بازی گوست آو سوشیما یکی از بهترین بازی‌هایی بود که در سال ۲۰۲۰ میلادی منتشر شد و به لطف طراحی هنری و داستان جذابی که دارد، طرفداران زیادی در سراسر دنیا پیدا کرد.

در طول هفته‌های گذشته این بازی در صدر اخبار و شایعات بوده است. همانطور که می‌دانید نسخه دایرکتورز کارت این بازی که در دست ساخت قرار دارد، با محتوای قابل بازی بیشتر در ماه آگوست عرضه خواهد شد.

حالا استودیو Sucker Punch به مناسبت سالگرد یک سالگی انتشار این بازی، ضمن تشکر از همراهی طرفداران در سالی که گذشت، آمار جالبی از بخش‌های مختلف این بازی را نیز در اختیار آنان قرار داد.

بر اساس این اطلاعات که در اکانت رسمی توییتر این بازی به اشتراک گذاشته شده است، در سالی که گذشت بازیکنان این بازی میلیون‌ها ساعت را صرف انجام کارهای خاصی در بازی کرده‌اند. به عنوان مثال ۴۲۴۱ سال صرف اسب سواری شده، ۵۵.۶۳ میلیون روباه نوازش شده و ۶۰.۱ میلیون روح سگ احضار شده است.

علاوه بر این ۴۰.۷۶ میلیون مرحله در بخش چند نفره بازی Ghost of Tsushima بازی شده. این آمار نشان می‌دهد این بازی جذاب در طول یکسال گذشته همیشه بازیکن داشته است.

آمار Ghost of Tsushima به مناسبت سالگرد انتشار

بخش دیگری از این ارقام جالب نشان می‌دهد که بخش تکنفره و داستانی این بازی نیز طرفداران زیادی داشته است. چرا که تاکنون ۶۷۹.۲ میلیون استندآف و ۳۳۱.۱ میلیون دوئل در این بخش صورت گرفته است.

به لطف بخش Photo Mode جالب و جذاب گوست او سوشیما، بازیکنان آن ۶۱ میلیون بار در محیط بازی عکس گرفته‌اند‌ و علاوه بر این تاحالا ۶۸.۵ میلیون هایکو در بازی نوشته شده است.

آمار Ghost of Tsushima به مناسبت سالگرد انتشار

ارائه این آمار جالب و حیرت‌انگیز تنها روش ساکر پانچ برای بزرگداشت یکسالگی بازی Ghost of Tsushima نیست. این استودیو لباس‌هایی که با الهام از گاد آو وار یا خدای جنگ، بازی Bloodborne، عنوان Shadow of the Colossus و Horizon Zero Dawn طراحی کرده بود را دوباره در بخش چندنفره در دسترس قرار داده است.

اگر این اعداد برای شما هم مثل ما جالب بود، نظرات خود را در این خصوص با ما به اشتراک بگذارید. همچنین می‌توانید به عنوان یکی از بازیکنان این بازی که در ساخت این آمار نقش داشته است، از تجربیات خود برای ما بگویید.

اولین کسی باشید که برای “آمار ساکر پانچ به مناسبت سالگرد انتشار بازی Ghost of Tsushima” دیدگاه می‌گذارید;

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

میزان رضایت خود را در ارزیابی وارد کنید*

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد.