احتمال عرضه بازی God of War: Ragnarok در تابستان ۲۰۲۲

احتمال عرضه God of War: Ragnarok در تابستان 2022

جیم رایان مدیر عامل پلی استیشن در مصاحبه اخیر خود گفت بازی God of War: Ragnarok احتمالا در تابستان سال ۲۰۲۲ عرضه می‌شود.

حتما به خاطر دارید که در جریان رویداد آنلاین PlayStation 5 Showcase، سونی به صورت ناگهانی تیزر کوتاهی از بازی God of War Ragnarok را نمایش داد. این تریلر کوتاه اگرچه برای طرفداران این بازی بسیار هیجان‌انگیز و شگفت‌آور بود، اما جز لوگوی یخی God of War و صدای کریتوس که طرفداران را دعوت می‌کرد ” خود را آماده کنند” چیز دیگری از بازی به نمایش نگذاشت.

در همین تریلر بود که تاریخ انتشار بازی سال ۲۰۲۱ اعلام شد. اما وقتی چند ماه پیش سونی اعلام کرد که نسخه جدید گاد آو وار تا سال ۲۰۲۲ عرضه نمی‌شود، طرفداران بازی خیلی هم تعجب نکردند. اما این سوال که این بازی دقیقا در چه زمانی در سال ۲۰۲۲ به دست علاقمندان بی‌تاب آن خواهد رسید، سوالی است که به نظر می‌رسد جیم رایان پاسخ آن را داده است.

مدیر عامل پلی استیشن در مصاحبه‌ای با TMT Post که اخیرا صورت گرفته است، گفت که در سال آینده شاهد عرضه دو بازی Horizon Forbidden West و God of War: Ragnarok خواهیم بود. بسیاری معتقد هستند که این صحبت رایان به معنی انتشار این عناوین در تابستان ۲۰۲۲ است.

البته از آنجا که همیشه ممکن است برنامه‌ریزی‌ها در زمینه عرضه یک بازی تغییر کند، در خصوص زمان عرضه نسخه جدید گاد آو وار یا همان God of War: Ragnarok نیز نمی‌توان نظر قطعی داد. اما به هر حال مشخص شدن یک تاریخ انتشار تقریبی نیز خود غنیمت است.

بر همین اساس باید همچنان منتظر اعلام تاریخ دقیق انتشار این بازی مورد انتظار باشیم. تا آن زمان می‌توانید با خرید بازی God of War خود را سرگرم کنید و منتظر اخبار رسمی بمانید. همچنین نظرات خود را در خصوص زمان عرضه Ragnarok که البته هنوز نام رسمی نسخه جدید بازی نیست، با ما به اشتراک بگذارید.

اولین کسی باشید که برای “احتمال عرضه بازی God of War: Ragnarok در تابستان ۲۰۲۲” دیدگاه می‌گذارید;

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

میزان رضایت خود را در ارزیابی وارد کنید*

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد.