ست فرمان و پدال رسمی بازی Gran Turismo 7 رونمایی شد

ست فرمان و پدال رسمی Gran Turismo 7

ست فرمان و پدال رسمی بازی Gran Turismo 7 با نام Direct Drive Pro توسط شرکت Fanatec رونمایی شد تا لذت بازیکنان از تجربه این بازی دوچندان باشد.

به نظر می‌رسد بازی Gran Turismo 7 وقتی در سال آینده منتشر شود، یکی از بهترین بازی‌های ریسینگی باشد که طرفداران بسیاری نیز خواهد داشت.

Gran Turismo 7 با وعده ارائه یکی از واقعی‌ترین گرافیک‌ها در میان بازی‌های مسابقه‌ای، یک بازی مورد انتظار است. واضح است که لذت تجربه چنین بازی‌ای وقتی کامل می‌شود که با استفاده از فرمان و پدال بازی شود.

به تازگی شرکت Fanatec از ست فرمان و پدال رسمی بازی Gran Turismo 7 با انتشار یک تریلر رونمایی کرد. Gran Turismo Direct Drive Pro در واقع اولین فرمان رسمی مخصوص پلی استیشن ۵ که معرفی شده است.

تریلر رونمایی ست فرمان و پدال رسمی بازی Gran Turismo 7

آنطور که در وب سایت رسمی Fanatec اعلام شده است، کاربران کنسول‌های ایکس باکس، PC و البته پلی استیشن ۴ نیز می‌توانند از ست فرمان و پدال GT DD Pro برای تجربه بازی‌های ریسینگ استفاده کنند.

ارزان‌ترین مدل GT DD Pro تقریبا ۷۰۰ دلار و گران‌ترین مدل آن ۹۷۰ دلار قیمت خواهد داشت. مدل بیسیک فرمان و پدال گرن توریسمو ۷، گشتاور ۵ نانومتر و Force Feedback واقعی را به کاربران ارائه می‌دهد.

  ویدئو تبلیغاتی عرضه جهانی PS5 منتشر شد

باندل پرمیوم یا ۹۷۰ دلاری این اکسسوری، سه پدال و یک کیت ارتقا (Boost) دارد که قادر است حداکثر گشتاور را به ۸ نانومتر افزایش می‌دهد تا بازیکنان Force Feedback یا بازخورد نیرویی بیشتری را تجربه نمایند.

ست فرمان و پدال رسمی Gran Turismo 7

در انتها یادآور می‌شویم بازی Gran Turismo 7 علاوه بر PS5 برای PS4 نیز عرضه می‌شود. این موضوع خبر امیدوارکننده و خوبی برای طرفداران گرن توریسمو بود. این بازی در تاریخ ۴ مارس ۲۰۲۲ مصادف با ۱۳ اسفند عرضه خواهد شد.

همانطو که قبلا نیز اشاره کردیم، امکان پیش‌خرید فرمان و پدال بازی Gran Turismo یا GT DD Pro از هم اکنون آغاز شده است.

اولین کسی باشید که برای “ست فرمان و پدال رسمی بازی Gran Turismo 7 رونمایی شد” دیدگاه می‌گذارید;

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

میزان رضایت خود را در ارزیابی وارد کنید*

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد.