اخباراخبار بازیپلتفرم‌هاپلی استیشنتریلر بازیویدئو

تریلر جدیدی از گیم پلی بازی Returnal منتشر شد

فروش انواع گیفت کارت پلی استیشن، ایکس باکس و نینتندو در فروشگاه اینترنتی گیم پاس

عنوان Returnal طی یک تریلر جدید نمای کلی از گیم پلی بازی را به تصویر کشید، این تریلر به فایت‌های بازی و سیستم پیشرفت درون بازی می‌پردازد.

این تریلر بعنوان یکی از بهترین نمایش‌‌های PlayStation’s State of Play، قهرمان اصلی بازی یعنی سلین را هنگام تلاش برای زنده ماندن در سیاره بیگانه تاریک Atropos، دوباره به تصویر می‌کشد.

تریلر گیم پلی بازی Returnal در State of Play

این تریلر سیستم جنگی roguelike بازی را به نمایش گذاشته است که طبق تریلر برای زنده ماندن نیاز به “حرکت‌های سریع و جا خالی دادن از ضربات دشمنان دارید” و همچنین نگاهی اجمالی به یکی از سلاح‌های alt-fire دارد که در بازی یافت می‌شود، جزئیات تریلر برای به وجو آوردن طرفداران عالی است.

همچنین سیستم پاداش Returnal نیز معرفی شد، این پاداش‌ها بصورت دستگاه‌هایی در اختیار شما قرار می‌گیرد که هرکدام ویژگی منحصر به فرد خود را دارد که می‌تواند روی بازی شما تاثیر داشته باشد و تجربه هر فرد از بازی را متفاوت کند.

این تریلر همچنین داستان “عمیق و جذاب” Returnal را به رخ می‌کشد، که بازیکنان را ترغیب می‌کند داستان سلین را هنگام عبور از سیاره تاریک و بیگانه، تجربه کنند. این بررسی اجمالی گیم پلی همچنین حاوی تصاویر بیشتری از خانه ای است که به نظر می رسد خاطرات سلین را آزار می‌دهد.

Returnal در تاریخ ۳۰ آوریل ۲۰۲۱ مصادف با۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۰ به طور انحصاری برای PS5 منتشر می‌شود.

فروش انواع پلی استیشن 4
منبع
GamesRadar

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

می‌تونین این مطلب رو هم مطالعه کنید
بستن
دکمه بازگشت به بالا