بخش آنلاین GTA V بر روی کنسول های نسل هفتم بسته می‌شود

GTA V آنلاین روی نسل هفتم بسته می شود

بخش آنلاین بازی GTA V، بعد از گذشت ۸ سال از زمان انتشار، در اواخر سال جاری بر روی کنسول های نسل هفتم PS3 و Xbox 360 بسته می شود.

این خبر که به تازگی در وب سایت رسمی Rockstar Games منتشر شده است، از پایان یافتن پشتیبانی این استودیو از بخش آنلاین بازی Grand Theft Auto V بر روی کنسول‌های PS3 و Xbox 360 خبر می‌دهد. بر اساس این خبر، از تاریخ ۱۶ دسامبر ۲۰۲۱ مصادف با ۲۵ آ‌ذر ۱۴۰۰ راک استار گیمز پشتیبانی خود را متوقف خواهد کرد.

شایان ذکر است که بالطبع حتی بعد از خاموش شدن سرورهای بخش آنلاین GTA 5 بر روی پلی استیشن ۳ و ایکس باکس ۳۶۰، کاربران این کنسول‌ها می‌توانند به تجربه بخش تک نفره این بازی ادامه دهند.

موضوعی که برای بسیاری جای سوال دارد، این است که در حال حاضر بخش آنلاین GTA 5 چند بازیکن فعال روی کنسول‌های نسل هفتم دارد. اگر به خاطر داشته باشید، سونی در اوایل سال جاری میلادی تصمیم داشت فروشگاه‌های دیجیتالی پلی استیشن ۳ را از دسترس خارج نماید. با توجه به این موضوع به نظر می‌رسد بازیکنان زیادی روی این کنسول‌ها مشغول بازی GTA V Online نیستند.

در حالیکه برخلاف شایعات فراوان، هنوز خبری از عرضه‌ بازی GTA 6 نیست، GTA 5 قرار است برای کنسول‌های نسل نهمی ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس و پلی استیشن ۵ عرضه گردد.

  Guardians of the Galaxy معرفی شد - اخبار E3 Square Enix Showcase

اگر احیانا از کاربران کنسو‌های نسل هفتم هستید و باز هم احیانا بازیکن بخش آنلاین Grand Theft Auto V هستید، نظر و دیدگاه خود را در خصوص خبر منتشر شده را در بخش نظرات اعلام کنید.

اولین کسی باشید که برای “بخش آنلاین GTA V بر روی کنسول های نسل هفتم بسته می‌شود” دیدگاه می‌گذارید;

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

میزان رضایت خود را در ارزیابی وارد کنید*

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد.