بازی GTA 6 احتمالا تا سال ۲۰۲۵ عرضه نخواهد شد – شایعه

عرضه بازی GTA 6 سال ۲۰۲۵

بر اساس گفته‌های تام هندرسون که یکی از فاش کنندگان اخبار مربوط به بازی‌های ویدیویی است، بازی GTA 6 به احتمال زیاد تا سال ۲۰۲۵ عرضه  نخواهد شد.

تام هندرسون که بیشتر برای افشای اخبار مربوط به بازی‌های کال آف دیوتی و بتلفیلد مخصوصا Battlefield 2042 شناخته می‌شود، در ویدیوی جدید خود مدعی شده است که بازی GTA 6 در شهر مدرن Vice City جریان خواهد داشت و تا سال ۲۰۲۵ عرضه نمی‌شود.

او همچنین در خصوص پتانسیل نقشه بازی برای رشد و تغییر در طول زمان صحبت می‌کند و این سیستم بازی را به سیستمی که در Fortnite استفاده شده است، تشبیه می‌کند. بنابراین بازی با نقشه کوچکتری نسبت به GTA5 منتشر می‌شود و با گذشت زمان این نقشه بزرگتر می‌شود. البته هنوز دقیق مشخص نیست که این تغییرات چگونه اعمال خواهند شد.

هندرسون همچنین به شخصیت‌های GTA 6 اشاره کرده است که شامل کاراکترهای قابل بازی زیادی است. از جمله یک شخصیت زن قابل بازی که ظاهرا آشنا به حوزه فناوری است.

در خصوص زمان عرضه بازی، هندرسون می‌گوید با اینکه قبلا سال ۲۰۲۳ را زمان عرضه GTA 6 اعلام کرده بود، اما حالا پیش بینی می‌کند این بازی تا اواخر سال ۲۰۲۵ منتشر نخواهد شد. این موضوع چند دلیل مهم دارد.

یکی از این دلایل این است که در پی گزارشاتی که در خصوص کرانچ کارمندان راک استار گیمز در جریان ساخت بازی  Red Dead Redemption 2 منتشر شد، این استودیو تمایل دارد تمرکز بیشتری بر روی رفاه حال کارمندان خود داشته باشد.

یکی دیگر از ادعاهای این اینسایدر به پلتفرم‌های مقصد این بازی اشاره می‌کند. بر این اساس، GTA 6 تنها بر روی پی سی و کنسول‌های نسل نهمی ایکس باکس سری ایکس و سری اس و پلی استیشن ۵ عرضه خواهد شد. علاوه بر این راک استار برای عرضه هر چه بیشتر این کنسول‌ها به بازار جهانی صبر می‌کند تا در نتیجه این موضوع فروش بیشتری داشته باشد.

به نظر می‌رسد این استودیو برای جلوگیری از تاخیر خوردن این عنوان مورد انتظار تا نزدیکترین زمان به عرضه، اطلاعات دقیق زمان انتشار بازی را اعلام نخواهد کرد.

در انتها هندرسون از طرفداران می‌خواهد از آنجا که صحبت‌های او در حد پیش بینی است و از سوی راک استار گیمز تأیید نشده، به این اخبار اطمینان صد در صدی نداشته باشند. بنابراین برای دستیابی به اطلاعات رسمی و دقیق باید زمان زیادی منتظر بمانیم.

نظر شما در خصوص شایعاتی که چند وقت یکبار در خصوص GTA 6 منتشر می‌شود چیست؟ به نظر شما این بازی در سال ۲۰۲۵ عرضه می‌شود؟ می‌توانید دیدگاه خود را در بخش اشتراک دیدگاه‌ها درج کنید.

اولین کسی باشید که برای “بازی GTA 6 احتمالا تا سال ۲۰۲۵ عرضه نخواهد شد – شایعه” دیدگاه می‌گذارید;

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

میزان رضایت خود را در ارزیابی وارد کنید*

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد.