مراحل ساخت بازی NieR Replicant به پایان رسید

پایان مراحل ساخت بازی NieR Replicant

به گفته تهیه کننده بازی NieR Replicant، مراحل ساخت این بازی به پایان رسیده و بازی مدتها است که گلد شده است.

ساخت بازی …NieR Replicant ver.1.22474487139 که در واقع نسخه ریمستر بازی NieR Replicant است، برای طرفداران این بازی بسیار خوشحال کننده است. همانطور که می‌دانید در جریان مراسم The Game Awards 2020، تریلری یک دقیقه‌ای از گیم پلی بازی NieR Replicant به نمایش درآمد.

این ریمستر که صرفا یک آپدیت گرافیکی ساده نیست و به طور کلی بازی را دستخوش تغییرات اساسی کرده است، به تاریخ انتشار خود نزدیک می‌شود.

پایان مراحل ساخت بازی NieR Replicant

در آستانه عرضه این بازی، Yosuke Saito تهیه کننده آن در اکانت توییتر خود با انتشار پستی تأیید کرده که مراحل ساخت این بازی به پایان رسیده و در واقع NieR Replicant مدتها است که گلد شده است. این بدان معنا است که بازی تحویل ناشر شده تا نسخه‌های فیزیکی و دیسکی آن برای عرضه به بازار آماده شوند.

سایتو همچنین می‌گوید که DLCهای بازی در حال حاضر در فرآیند تایید هستند و افزود که جزئیات محتوا و همچنین تاریخ انتشار آن‌ها در آینده منتشر خواهد شد. لازم به ذکر است پیش از این، تایید شده بود که بسته الحاقی این بازی سلاح‌های جدیدی به آن اضافه خواهد کرد، هر چند جزئیات بیشتری از آن هنوز اعلام نشده است.

یادآور می‌شویم که …NieR Replicant ver.1.22474487139 حدود دو هفته دیگر در تاریخ ۲۳ آوریل ۲۰۲۱ مصادف با ۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ برای پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و کامپیوترهای شخصی منتشر خواهد شد.

اولین کسی باشید که برای “مراحل ساخت بازی NieR Replicant به پایان رسید” دیدگاه می‌گذارید;

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

میزان رضایت خود را در ارزیابی وارد کنید*

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد.