تریلر محتویات جدید Assassin’s Creed Valhalla – اخبار E3 Ubisoft Forward

تریلر محتویات جدید Valhalla

در جریان برگزاری رویداد Ubisoft Forward E3 2021، بسته الحاقی جدید بازی Assassin’s Creed Valhalla با عنوان The Siege of Paris معرفی شد.

با وجود اینکه اساسینز کرید والهالا یک بازی بزرگ است اما به نظر می‌رسد طرفداران این بازی همیشه منتظر محتویات جدید برای آن هستند.

حالا یوبیسافت قصد دارد این بازی را گسترش دهد و بعد از دی ال سی Wrath of the Druids که چندی پیش برای این بازی منتشر شد، محتویات جدیدی به آن اضافه کند. این محتویات که با انتشار تvalریلر زیر در یوبیسافت فوروارد E3 2021 معرفی شد.

تریلر محتویات جدید بازی Assassin’s Creed Valhalla در E3 2021

 

در تریلر نمایش داده شده، اول از همه دومین بسته الحاقی بزرگ بازی با عنوان The Siege of Paris معرفی شد. این بسته بازیکنان را به همراه ایوور با سلاح‌ها و مهارت‌های جدید به شهر رویاها، پاریس می‌برد.The Siege of Paris در تابستان پیش رو منتشر خواهد شد.

علاوه بر این، والهالا نیز مانند نسخه‌های قبل این مجموعه Origins و Odyssey با دریافت حالت Discovery Tour به بازیکنان اجازه می‌دهد در نقش یک فرد عادی به گشت و گذار در دنیای بازی بپردازند و مطالب تاریخی بیاموزند. طبق قولی که یوبیسافت داده است، این حالت به صورت رایگان برای تمامی بازیکنان Assassin’s Creed Valhalla عرضه خواهد شد.

  بازی Mario Party Superstars معرفی شد - اخبار E3 Nintendo Direct

خبر خوب Ubisoft برای طرفداران این بود که بازی والهالا یک سال دیگر نیز پشتیبانی دریافت خواهد کرد و در سال ۲۰۲۲ بروزسانی و محتویات بیشتری نیز دریافت می‌کند.

در پایان یادآوری می‌کنیم که بازی Assassin’s Creed Valhalla هم‌اکنون برای پلی استیشن ۵، ایکس باکس سری ایکس و اس، PS4، ایکس باکس وان، پی سی و استیدیا در دسترس می‌باشد.

اولین کسی باشید که برای “تریلر محتویات جدید Assassin’s Creed Valhalla – اخبار E3 Ubisoft Forward” دیدگاه می‌گذارید;

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

میزان رضایت خود را در ارزیابی وارد کنید*

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد.