تاریخ عرضه دومین بسته الحاقی Assassin’s Creed Valhalla اعلام شد

تاریخ عرضه دومین بسته الحاقی Valhalla

در جدیدترین اخبار منتشر شده از یوبیسافت، تاریخ عرضه دومین بسته الحاقی Assassin’s Creed Valhalla به نام The Siege of Paris اعلام شد.

اگر از طرفداران مجموعه اساسینز کرید مخصوصا والهالا باشید، حتما اطلاع دارید که اولین بسته الحاقی این بازی با نام Wrath of Druids اوایل سال جاری منتشر شد و بازیکنان را به ماجراجویی در ایرلند برد.

حالا دومین بسته الحاقی آن نیز در آستانه انتشار قرار دارد و همانطور که قبلا معرفی شده، اتفاقات آن در شهر پاریس رخ خواهد داد. بر اساس اطلاعاتی که یوبیسافت منتشر کرده است، The Siege of Paris در تاریخ ۱۲ آگوست مصادف با ۲۱ مرداد در دسترس قرار می‌گیرد.

همانطور که قبلا تایید شده بود، این بروزرسانی Level Scaling و همچنین شمشیرهای یک دست را به بازی اضافه خواهد کرد. Level Scaling دارای پنج سطح است که می‌توانید با انتخاب پایین‌ترین سطح، این ویژگی را به طور کامل غیر فعال کرده و در چهار سطح دیگر، مبارزه با دشمنان را به تدریج دشوار نمایید.

در مورد شمشیرهای تک دست نیز باید بگوییم این شمشیر پاداش ویژه Sigrblot است که برای تکمیل ماموریت‌های آن در نظر گرفته شده است. Sigrblot Season از تاریخ ۲۹ جولای تا ۱۲ آگوست مصادف با ۷ الی ۲۱ مرداد برگزار می‌شود.

  بروزرسانی جدید بازی Assassin's Creed Valhalla مشکلاتی به بازی اضافه می‌کند

تریلر معرفی Sigrblot Season بازی Assassin’s Creed Valhalla

حجم این بروزرسانی برای ایکس باکس سری ایکس و سری اس ۲۳.۷۹ گیگابایت، برای ایکس باکس وان ۱۷.۷۲ گیگابایت و برای پلی استیشن ۴ تقریبا ۶.۸۵ گیگابایت خواهد بود.

علاوه بر این، والهالا نیز مانند نسخه‌های قبل این مجموعه Origins و Odyssey با دریافت حالت Discovery Tour به بازیکنان اجازه می‌دهد در نقش یک فرد عادی به گشت و گذار در دنیای بازی بپردازند و مطالب تاریخی بیاموزند.

بازی Assassin’s Creed Valhalla هم‌اکنون بر روی کنسول‌های پلی‌اسیتشن ۴، ایکس‌باکس سری ایکس و سری اس، پلی‌اسیتشن ۵، ایکس‌باکس وان و PC در دسترس قرار دارد.

اولین کسی باشید که برای “تاریخ عرضه دومین بسته الحاقی Assassin’s Creed Valhalla اعلام شد” دیدگاه می‌گذارید;

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

میزان رضایت خود را در ارزیابی وارد کنید*

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد.