اخباراخبار بازیایکس باکسپلتفرم‌هاپلی استیشن

تاریخ انتشار فصل سوم Call of Duty: Modern Warfare season 3 اعلام شد

فروش بازی کارکرده پلی استیشن و ایکس باکس در  فروشگاه اینترنتی گیم پاس

فصل سوم Call of Duty: Modern Warfare روز چهارشنبه ۸ آوریل مصادف با ۲۰ فرودین، منتشر خواهد شد. فصل جدید هم برای Call of Duty و هم برای Modern Warfare ، محتوای جدیدی را به ارمغان خواهد آورد. اکتیویژن قسمتی از محتوای فصل جدید را به صورت تصاویری در حساب توییتری رسمی خود به اشتراک گذاشته است. تصاویر منتشر شده، علاوه برGhost که کمی سردرگم به نظر می‌رسد، سه اپراتور جدید را نشان می‌دهند. همچنین می‌توان حدس زد که شاهد بازگشت نقشه‌ی Backlot از Call of Duty: Modern Warfare کلاسیک خواهیم بود. پیش از این نیز دیتاماینرها به اطلاعاتی در مورد نقشه‌های Backlot و Village از Call of Duty: Modern Warfare 3 دست یافته بودند که با توجه به تصویر جدید، ظاهرا کشفیات آن‌ها درست بوده است.

فصل دوم Call of Duty: Modern Warfare در تاریخ ۱۱ فوریه عرضه شد. و اگرچه ویژگی برجسته این فصل حالت Battle Royale Warzone بود (که به صورت یک بازی مستقل رایگان نیز در دسترس است)، در کنار چندین نقشه و چند حالت جدید، اپراتور Rust نیز معرفی شد.

فرا رسیدن فصل جدید در هفته آینده، آخرین فرصت شما نیز هست تا چالش‌هایی ناتمام battle pass فصل ۲ را به پایان برسانید. با کامل کردن بتل پس، ۱۳۰۰ امتیاز Call of Duty یا COD Point به دست خواهید آور که برای خرید pass فصل سوم نیز کافی خواهد بود.

۵/۵ (۲ نظر)
فروش انواع پلی استیشن 4 در فروشگاه اینترنتی گیم پاس
برچسب‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن