اخباراخبار بازیایکس باکسپلتفرم‌هاپلی استیشن

احتمال اضافه شدن یک حالت سندباکس جدید به بازی Call of Duty Warzone

فروش انواع گیفت کارت پلی استیشن، ایکس باکس و نینتندو در فروشگاه اینترنتی گیم پاس

بر اساس اطلاعات جدیدی که از بتل رویال Call of Duty Warzone منتشر شده، احتمال دارد یک حالت سندباکس جدید به این بازی اضافه شود.

فایل‌های صوتی که اخیرا در خصوص بازی Call of Duty Warzone منتشر شده حاکی از اضافه شدن یک حالت سندباکس جدید به این بازی است. به نظر می‌رسد این حالت جدید، فعالیت‌هایی از قبیل مسابقات ریسینگ و چالش‌های متنوعی را به بازی خواهد آورد.

البته بدون تأیید رسمی Activision یا استودیو Raven نمی‌توان از ارتباط این فایل صوتی با Call of Duty Warzone اطمینان داشت.

فایل‌های مورد بحث توسط یکی از کاربران توییتر به نام ZestyCODLeaks منتشر شده و به یک نقشه‌ جهان باز با مناطقی که بازیکنان را به ماجراجویی در آن ترغیب می‌کند، اشاره دارد و همچنین شامل مسابقات با وسایل نقلیه و چترهای نجات، میدان تیراندازی، چالش‌های زمان دار و… نیز می‌شود.

علاوه بر این در این فایل صوتی اصطلاحاتی به کار گرفته شده به احتمال قوی به حالت sandbox مربوط می‌شوند. این اصطلاحات عبارتند از: تایمر شروع، رسیدن به نقاط چک پوینت، منطقه امن، استفاده از هلیکوپتر برای شرکت در این رویداد و زمان پایان مسابقه.

در این فایل، بخش‌هایی از دیالوگ‌های درون بازی نیز به گوش می‌خورد که نشان می‌دهد یک حالت زامبی جداگانه تحت عنوان “plague” یا طاعون نیز به بازی اضافه می‌شود که ممکن است پایان نقشه Verdansk باشد.

این بخش با شایعاتی که هفته گذشته در رابطه با انفجار نقشه Verdansk در انتهای فصل دوم برای معرفی یک نقشه جدید با مضمون Black Ops Cold War منتشر شده بود، همخوانی دارد. در دیالوگ مذکور در فایل صوتی گفته می‌شود:” این آخرین شانس تو برای نجات Verdansk است.” و همچنین به بازیکنان هشدار می‌دهد که مراقب طاعون باشند.

  آخرین آپدیت COD: Modern Warfare، مرحله جدیدی به حالت Spec Ops اضافه کرد

نظرات خود را در خصوص این حالت که احتمال دارد به Warzone اضافه شود، با گیم پاس به اشتراک بگذارید.

فروش انواع پلی استیشن 4
منبع
GamesRadar

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا