نقشه Verdansk بازی وارزون با یک انفجار هسته ای نابود شد

نقشه Verdansk وارزون با انفجار هسته ای نابود شد

شب گذشته در وارزون یک رویداد به نام The Destruction of Verdansk Part One برگزار شد و طی آن نقشه Verdansk این بازی با یک انفجار هسته ای نابود شد.

اگر اخبار مربوط به وارزون را دنبال کرده باشید، حتما به خاطر دارید که چندی پیش اعلام شد یک رویداد هسته‌ای در بازی Call Of Duty: Warzone به قوع می‌پیوندد.

این رویداد که شب گذشته در تمامی حالت‌های بازی بتل رویال Warzone اجرا شد، تنها چند ساعت طول کشید و در نهایت نقشه بازی را با انفجار یک بمب اتمی نابود کرد.

در این رویداد بازیکنان با یک شاتگان Jak-12، یک جعبه مهمات و یک ماسک گاز با هدف زنده ماندن و بقا به Verdansk رفتند. هر راند بازی نیز تقریباً ده دقیقه بود و بازیکنان در صورت کشته شدن به یک زامبی تبدیل می‌شدند تا بازیکنان دشمن را شکار کنند.

نقشه بازی خیلی زود در Dam بسته شده و موفقیت در خروج از نقشه به‌عنوان یک انسان را تقریباً غیر ممکن کرد. در واقع بازیکنان چه انسان بودند و چه زامبی، با شمارش معکوس مواجه شده و با دیدن یک کات سین از انفجاری که توسط یک موشک اتمی به وقوع پیوست، شاهد نابودی نقشه Verdansk بودند.

در ادامه تصاویری از رویداد برگزار شده را مشاهده کنید.

با به پایان رسیدن Verdansk سوال مطرح شده این است که در ادامه بازی چه اتفاقی می‌افتد. چیزی که فعلا می‌دانیم این است که اکتیویژن قصد دارد با انتشار فصل سوم بازی، یک نسخه جدید از نقشه وردانسک را با حال و هوای دهه ۱۹۸۰ آماده کند.

  تعداد بازیکنان Call of Duty: Warzone از مرز 100 میلیون نفر عبور کرد

قبل از این رویداد، یک پلی لیست جدید به نام Aftermath: Rebirth Island ارائه شده بود. این پلی لیست نسخه شب حالت Rebirth است که ۱۵ دقیقه بعد از انفجار هسته‌ای وردانسک اتفاق می‌افتد.

در معرفی‌نامه رسمی پلی لیست نوشته شده: “در اثر انفجار اتمی، وضعیت پسا آخرالزمانی وردانسک را فراگرفته است. در این حالت، به اتفاقات بعدی بازی نگاهی بیاندازید. به جزیره Rebirth بروید و در حالت شب و محدود زمانی Mini-Royale ،esurgence و Kingslayer را بازی کنید. در Aftermath به دنبال سرنخ‌ها بگردید.”

طبق اعلام اکانت رسمی توییتر کال آف دیوتی، بخش دوم انفجار وردانسک امروز ۲۲ آوریل مصادف با ۲ اردیبهشت اتفاق می‌افتد. قبل از این رویداد نیز، فصل سوم بازی شروع خواهد شد.

اولین کسی باشید که برای “نقشه Verdansk بازی وارزون با یک انفجار هسته ای نابود شد” دیدگاه می‌گذارید;

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

میزان رضایت خود را در ارزیابی وارد کنید*

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد.