اخباراخبار بازیایکس باکسپلتفرم‌هاپلی استیشن

به روز رسانی جدید Call Of Duty: Warzone نحوه محاسبه تعداد کسانی که می‌کشید را تغییر خواهد داد

بازی بتل رویال Call of Duty Warzone قرار است در Title Update بعدی خود برای پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و کامپیوترهای شخصی تغییرات زیادی در بخش امتیازات به وجود آورد.

Call of Duty: Warzone به تازگی در دسترس قرار گرفته است، اما خبرها حاکی از این است که قرار است در title update بعدی تغییرات بزرگی به وجود بیاورد. این بازی که در ۲۴ ساعت نخست توانست ۶ میلیون بازیکن را به خود جذب کند، قرار است در title update بعدی نحوه شمارش کشته ها را تغییر دهد، این نحوه شمارش به طور خاص مربوط به بازیکنانی است که یک بازیکن دیگر را به زمین بزنند. در واقع اگر شما یک بازیکن را به زمین بزنید و یک بازیکن دیگر در حالی که آن بازیکن در حال خونریزی است تیر آخر را بزند، امتیاز کشتن آن بازیکن برای شما خواهد بود.

این خبر اولین بار از سوی Joe Cecot دستیار کارگردان طراحی بخش بازی چند نفره Infinity Ward عنوان شد. پاسخ او در جواب سوال بازیکنانی بود که میخواستند بداند که زمین زدن در  leaderboard بعدی در نظر گرفته خواهد شد یا خیر؟ این خبر مسلما برای کسانی که در آخرین لحظه با این مشکل افتخار قتل را از دست داده‌اند، خوشحال کننده خواهد بود. به گفته او در حساب توییتر رسمی‌اش در به‌روزرسانی اصلی بعدی، کسی که بازیکنی را زمین بزند اعتبار آن قتل را به دست خواهد آورد.

Infinity Ward تاکنون در زمینه رسیدگی به مشکلات بازی بسیار خوب عمل کرده است، انتظار می‌رود که Call of Duty: Warzone نیز از این قاعده مستثنی نباشد. باید منتظر به‌روزرسانی بعدی این بازی باشیم تا اطلاعات بیشتری کسب کنیم. به نظر شما این بازی در چه قسمت‌های دیگری نیاز به بازبینی دارد؟ خوشحال می‌شویم نظرات شما را در گیم پاس بشنویم.

  بخش چند نفره Call of Duty: Modern Warfare رسما معرفی شد
۰/۵ (۰ نظر)
منبع
Gamespot
برچسب‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

می‌تونین این مطلب رو هم مطالعه کنید
بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن