مراحل ساخت بازی Far Cry 6 به پایان رسید و بازی گلد شد

پایان مراحل ساخت بازی Far Cry 6

با نزدیک شدن به تاریخ انتشار Far Cry 6، یوبیسافت در توییتر اعلام کرد مراحل ساخت این بازی به پایان رسیده و اصطلاحاً گلد شده است.

همانطور که تاکنون مطلع شده‌اید، فار کرای ۶ در تاریخ در تاریخ ۷ اکتبر مصادف با ۱۵ مهر برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۴، پلی استیشن ۵، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس و PC عرضه خواهد شد.

بر همین اساس یوبیسافت در اکانت توییتر این بازی اعلام کرد که این بازی گلد شده است و آماده انتشار بر روی دیسک‌های فیزیکی و روانه شدن به بازار است.

پایان مراحل ساخت بازی Far Cry 6

داستان بازی جذاب و مورد انتظار فار کرای ۶ در کشور Yara اتفاق می‌افتد. جایی که آنتون کاستیلو (Anton Castillo) ملقب ‌به El Presidente در آن یک حکومت دیکتاتوری به راه انداخته است و قصد دارد با کشت گیاهی که تنها در یارا می‌روید، این کشور را به بهشت تبدیل کند.

این موضوع برای مردم عادی هزینه‌های گزافی در پی داشته است و آنان را با مشکلات زیادی روبرو کرده است. در این بین شخصیت اصلی بازی یعنی دنی روخاس (Dani Rojas) تلاش می‌کند از این کشور فرار کند و با دیکتاتوری کاستیلو مبارزه کند.

گفته می‌شود بازی Far Cry 6 که توسط استودیو Ubisoft Toronto و با همکاری ۹ استودیو دیگر یوبیسافت ساخته شده است، بزرگترین نقشه و بیشترین تعداد اسلحه‌ها را در بین بازی‌های مجموعه فار کرای دارد.

  Ubisoft پشتیبانی بلند مدتی از Assassin's Creed Valhalla انجام خواهد داد

می‌توانید نظرات و دیدگاه خود را در خصوص این بازی با ما به اشتراک بگذارید.

اولین کسی باشید که برای “مراحل ساخت بازی Far Cry 6 به پایان رسید و بازی گلد شد” دیدگاه می‌گذارید;

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

میزان رضایت خود را در ارزیابی وارد کنید*

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد.