بن شدن بیش از ۴۷۵ هزار بازیکن متقلب در Warzone توسط اکتیویژن

بن شدن ۴۷۵ هزار بازیکن متقلب در Warzone

اکتیویژن اعلام کرد بیش از ۴۷۵ هزار بازیکن متقلب را در بازی Call of Duty: Warzone بن کرده است، علاوه بر این از تکرار این تخلفات نیز جلوگیری خواهد کرد.

اکتیویژن این خبر را در بلاگ رسمی مجموعه Call of Duty منتشر کرد و علاوه بر آن اعلام کرد که این کمپانی برای جلوگیری از تقلب در این شوتر رایگان که بیش از ۸۵ میلیون بازیکن دارد، سیاست‌های گسترده‌ای در پیش گرفته است.

جدیدترین موج بن‌های بازی وارزون، در روز دوشنبه اعمال شد و Raven Software در همان روز در توییتر اعلام کرد که بیش از ۳۰ هزار بازیکن دیگر نیز در این بازی بن شده‌اند. اگر به خاطر داشته باشید، حدود یک سال پیش نیز حدود ۷۰ هزار اکانت دیگر نیز در Warzone بن شده بودند.

اکتیویژن همچنین اعلام کرد که تیم‌های امنیتی و اجرایی این شرکت به صورت روزانه فعالیت کاربران را رصد کرده و برای افرادی که تقلب می‌کنند، ممنوعیت ایجاد می‌نمایند.

بن شدن ۴۷۵ هزار بازیکن متقلب در Warzone

در این پست اکتیویژن می‌گوید:” ما قصد داریم با فروشندگان و ارائه‌دهندگان ابزار تقلب در وارزون برخورد کنیم. این شامل اکانت‌های مشکوکی است که اغلب به چند نفر فروخته می‌شوند. ما اخیرا ۴۵ هزار اکانت بازار سیاه را که تقلب در آن‌ها تکرار شده‌اند، به صورت مادام‌العمر بن کردیم.”

این کمپانی همچنین تأکید کرد که ایجاد ممنوعیت‌های سخت افزاری علیه افرادی که برای بار چندم در این بازی تقلب می‌کنند، بخش مهمی از استراتژی ضد تقلبی است که در نظر دارد اعمال کند.

بد نیست یادآوری کنیم که بازی Call of Duty: Warzone هم‌اکنون بر روی پلتفرم‌های پی سی، پلی استیشن ۴، پلی استیشن ۵، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس و ایکس باکس سری اس در دسترس علاقمندان قرار دارد.

اگر از طرفداران این بازی هستید، نظر خود را در خصوص سیاست‌های اکتیویژن که روز به روز هم در اعمال آنها جدی‌تر می‌شود، با گیم پاس به اشتراک بگذارید.

اولین کسی باشید که برای “بن شدن بیش از ۴۷۵ هزار بازیکن متقلب در Warzone توسط اکتیویژن” دیدگاه می‌گذارید;

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

میزان رضایت خود را در ارزیابی وارد کنید*

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد.