انتشار بسته الحاقی بزرگ بازی Assassin’s Creed Valhalla به تأخیر افتاد

تأخیر انتشار بسته الحاقی بزرگ Valhalla

با توجه به اعلام یوبیسافت، انتشار بسته الحاقی بزرگی که قرار بود در اواخر آوریل ۲۰۲۱ برای بازی Assassin’s Creed Valhalla عرضه شود، به تأخیر افتاد.

همانطور که در جریان هستید، سال گذشته آخرین بازی اکشن و تاریخی یوبیسافت یعنی Assassin’s Creed Valhalla عرضه شد و توانست طرفداران زیادی نیز به دست آورد.

به نظر می‌رسد کار توسعه والهالا که هم از لحاظ محتوایی و هم از لحاظ سایز بزرگترین بازی مجموعه Assassin’s Creed است، هنوز هم تمام نشده است. این بازی که همچنان بروزرسانی می‌شود، قرار بود در روزهای آخر آوریل ۲۰۲۱ بسته الحاقی بزرگی دریافت کند.

عرضه این آپدیت که Wrath of the Druids نام دارد، با توجه به پست اخیر اکانت توییتر Assassin’s Creed تا ماه آینده به تأخیر افتاده است.

تأخیر انتشار بسته الحاقی بزرگ Valhalla

با وجود اینکه هنوز اطلاعاتی از جزئیات محتوای این DLC بزرگ ارائه نشده، اما یوبیسافت در این پست اعلام کرده که برای اصلاحات نهایی به زمان بیشتری نیاز دارد. در این بیانیه آمده است که این تصمیم به منظور ارائه یک تجربه بی‌نقص به بازیکنان، اتخاذ شده است.

در پایان یادآور می‌شویم که بازی اساسینز کرید والهالا در حال حاضر برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۴، پلی استیشن ۵، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس و سری اس، PC و گوگل استادیا در دسترس قرار دارد. همچنین بسته الحاقی Wrath of the Druids در تاریخ ۱۳ می مصادف با ۲۳ اردیبهشت برای تمامی پلتفرم‌ها عرضه خواهد شد.

اولین کسی باشید که برای “انتشار بسته الحاقی بزرگ بازی Assassin’s Creed Valhalla به تأخیر افتاد” دیدگاه می‌گذارید;

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

میزان رضایت خود را در ارزیابی وارد کنید*

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد.