آموزشآموزش بازی

آموزش آلتیمیت تیم فیفا ۲۱ – قسمت ششم

آموزش دریافت بخش دوم کارت‌های Icon Swaps در فیفا 21

فروش انواع گیفت کارت پلی استیشن، ایکس باکس و نینتندو در فروشگاه اینترنتی گیم پاس

ششمین قسمت از سری مقاله‌های آموزش آلتیمیت تیم فیفا ۲۱ وب سایت گیم پاس، به دریافت بخش دوم کارت‌های Icon Swaps اختصاص دارد. این کارت‌ها بصورت رایگان و با انجام تعدادی از ماموریت‌ها در اختیار شما قرار می‌گیرد. پس بهترین کار این است که مقداری از زمان خود را به دریافت این کارت‌ها اختصاص دهید تا تیمی قوی‌تر و منسجم‌تر را در اختیار داشته باشید. این رویداد بین Headliners و شروع فصل سوم بازی در اختیار کاربران قرار گرفت و این موضوع می‌تواند مقداری برای دریافت این کارت‌ها کار را سخت‌تر کند، اما آنقدر این کارت‌ها جذاب و محبوب هستند که دریافت آنها باید در اولویت شما باشد.

موضوعی که در بخش اول بین جامعه بازیکن‌ها جا افتاده بود قانون نانوشته گل طلایی بود که بازیکنان برای انجام هر چه سریعتر این ماموریت‌ها با زدن یک گل از بازی خارج می‌شدند تا در وقت صرفه‌جویی کنند. اما همچنان باید برای دریافت این کارت‌ها تلاش خود را انجام دهید، بدون در نظر گرفتن مهارت‌های خود می‌توانید این کارت‌ها را دریافت کنید.

fifa-21-ultimate-team-learning-part-6-get-icon-swaps2

اولین سری از این کارت‌ها را می‌توانید از بازی در Squad Battle کسب کنید. پس این موضوع می‌تواند امتیازی برای شما باشد و به راحت‌ترین شکل ممکن این کارت‌ها را دریافت کنید. در ادامه می‌توانید آموزش دریافت این کارت‌ها را مطالعه کنید:

 • پیروزی در ۶ بازی Squad Battle روی حداقل درجه سختی World Class در حالی که ۱۱ بازیکن سیلور در ترکیب اولیه تیم باشد.
 • پیروزی در ۶ بازی Squad Battle روی حداقل درجه سختی World Class در حالی که ۱۱ بازیکن لیگ قهرمانان(UCL) در ترکیب اولیه تیم باشد.
 • پیروزی در ۶ بازی Squad Battle روی حداقل درجه سختی World Class در حالی که ۱۱ بازیکن از لیگ پرتقال در ترکیب اولیه تیم باشد.
 • پیروزی در ۶ بازی Squad Battle روی حداقل درجه سختی World Class در حالی که ۱۱ بازیکن فرانسوی در ترکیب اولیه تیم باشد.
 • پیروزی در ۶ بازی Squad Battle روی حداقل درجه سختی World Class در حالی که ۱۱ بازیکن First Owned در ترکیب اولیه تیم باشد.
 • پیروزی در ۱۸ بازی Weekend League
  آموزش آلتیمیت تیم فیفا 21 - قسمت چهارم

از اینجا به بعد داستان مقداری جذاب‌تر خواهد شد. کارت‌های سواپ بعدی را باید در بخش Friendly کسب کنید. طبق روال قبلی این کارت‌ها قابل دریافت می‌باشد که آموزش این کارت‌ها هم در ادامه خواهیم داشت:

 • پیروزی در ۶ بازی Friendly روی حالت One League در حالی که ۷ بازیکن First Owned از لیگ برتر انگلیس (یا لالیگا) در ترکیب اولیه تیم شما حضور داشته باشند.
 • با بازیکن لیگ برتر انگلیس (یا لالیگا) در ۱۰ بازی جدا Friendly روی حالت One League گل بزنید.
 • در ۵ بازی Friendly  روی حالت One League با بازیکن لیگ برتر انگلیس ( یا لالیگا) با پاس تو عمق پاس گل دهید.

در آخر EA قصد دارد به بازیکنان مقداری سختی بدهد، در این بخش از ماموریت‌ها شاید شما مجبور باشید وقت بیشتری روی بازی بگذارید تا کارت‌های این بخش را کسب کنید، در این بخش شما باید با تیمی تشکیل شده از یک ملیت به مضاف حریفان برید و پیروز بشید، در نگاه اول شاید خیلی کار سختی به نظر نرسد اما بازی به شما ۶۰ فرصت در این بخش می‌دهد تا از این ۶۰ بازی ۱۴ برد کسب کنید که نسبتا آسان به نظر می‌رسد. احتمالا EA برای اینکه تجربه بخش اول Icon Swaps تکرار نشود همچین حالتی را در بازی قرار داده است تا بازیکنان نتوانند با قانون گل طلایی و به راحتی این کارت‌ها را کسب کنند. در ادامه می‌توانید نحوه کسب این کارت‌ها را مطالعه فرمائید:

 • بردن ۷ بازی در بخش Friendly روی حالت One Nation در حالی که تمام ترکیب شمارا بازیکنان انگلیسی تشکیل  دهند.
 • بردن ۷ بازی در بخش Friendly روی حالت One Nation در حالی که تمام ترکیب شمارا بازیکنان برزیلی تشکیل  دهند.
  بازی Senua's Saga: Hellblade 2 برای کنسول XBOX Series X معرفی شد

در آخر باید نکته‌ای را با هم یاد بگیریم که می‌تواند خیلی در زمان شما صرفه‌جویی کند، برای انجام سریعتر ماموریت‌های بخش Squad Battle بهتر است که ۱۱ بازیکن سیلور First Owned داخل ترکیب خود بگذارید که دو ماموریت را همزمان انجام دهید، اگر بتوانید که این ۱۱ بازیکن را فرانسوی پیدا کنید بهترین زمان را برای انجام این ماموریت‌ها صرف خواهید کرد. در واقع شما در لحظه می‌توانید سه ماموریت را انجام دهید. پیشنهاد ما این است که ابتدا ماموریت‌های خود را انجام دهید سپس بازیکنان با مشخصاتی که گفتیم (سیلور و فرانسوی) را برای فروش با بالاترین قیمت در ترنسفرمارکت قرار دهید تا بتوانید کوین خوبی جمع کنید.

۰/۵ (۰ نظر)
فروش انواع پلی استیشن 4
منبع
GamePass

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا