اخباراخبار بازیمقالاتنگاهی به آینده

نگاهی به جزئیات و ویژگی های جدید فیفا ۲۰

فروش انواع گیفت کارت پلی استیشن، ایکس باکس و نینتندو در فروشگاه اینترنتی گیم پاس

در این مطلب نگاهی به جزئیات و ویژگی های جدید منتشر شده برای بازی فیفا ۲۰، از جمله رونمایی از کاور بازی، فوتبال خیابانی، ویژگی ‌های جدید گیم پلی بازی، تغییرات Career Mode و Pro Clubs خواهیم داشت. با گیم پاس همراه باشید.

چهره مصمم هازارد و فن‌دایک روی جلد فیفا ۲۰

چندین سال است که نسخه‌های فیفا با تصاویر کریس رونالدو و لیونل مسی منتشر می‌شود (به غیر از فیفا ۱۷ که تصویر مارکو رویس روی کاور بود) اما EA امسال نفرات جدیدی را برای جلد بازی در نظر گرفته و دیگر خبری از CR7 و لئو مسی روی کاور بازی نیست و در عوض، از ادن هازارد ستاره جدید رئال مادرید روی جلد نسخه معمولی بازی و ویرجیل فن‌دایک دفاع مستحکم لیورپول برای نسخه Champions بازی استفاده شده است.

ادن هازارد پس از قرار گرفتن تصویر خود روی کاور بازی FIFA 20، در فضای مجازی نوشت:

بی‌شک، سری فیفا بزرگ‌ترین بازی فوتبال در دنیا است و من همیشه در سال‌های گذشته آن را همراه با برادرم بازی کرده‌ام. قبلا تصویر من روی جلد بعضی نسخه‌های بازی قرار گرفته بود، اما اینکه روی نسخه جهانی بازی قرار بگیرد، برای من افتخار بزرگی است.

ویرجیل فن دایک بر روی کاور فیفا 20 نسخه چمپیونز

فن‌دایک هم پس از قرار گرفتن تصویرش به عنوان کاور نسخه چمپیونز، واکنش نشان داد:

قرار گرفتن تصویرم روی کاور فیفا ۲۰، افتخاری بزرگ است. من همیشه از طرفداران سری فیفا بوده‌ام و خوشحالم که به نمایندگی از بازیکنان لیورپول، تصویرم روی جلد این بازی است.

حالت Volta یا فوتبال خیابانی فیفا ۲۰

 

در رویداد EA Play 2019 و در بخش اول آن، ریو فردیناند، بازیکن اسبق منچستر یونایتد، درباره حالت ولتا فیفا ۲۰، اطلاعاتی را عنوان کرد. از قرار معلوم، این بخش دارای حالت‌های مختلف از نظر نفرات، همچون سه به سه، چهار به چهار و پنج به پنج و حتی حالت‌های بدون دروازه‌بان خواهد بود. اما EA از بخش رسمی فوتسال هم غافل نشده و آن را لحاظ کرده است. در ساخت این بخش سعی شده تا اتمسفر فوتبال خیابانی برای کاربران ملموس باشد و به همین دلیل، حرکات نمایشی نقش به سزایی در این بخش دارند.

حالت ولتا یا خیابانی در بازی فیفا 20

بخش Volta دارای ۱۷ زمین مسابقه در شهرها و کشورهای مختلف دنیا، از جمله نیویورک، میامی، ایتالیا، ژاپن و غیره است، تا بازیکنان تجربیات مختلفی را حس کنند. یکی از ویژگی‌های بخش ولتا، شخصی‌سازی است. بازیکنان به طرق مختلف قادرند تیم خود را شخصی‌سازی کنند. علاوه بر این، دو بخش Volta Tour و Volta League هم برای پلیرها در نظر گرفته شده است.

در Volta Tour می‌توانید تیم خود را از ابتدا و پایه تشکیل بدهید و در Volta League، لیگ‌های مختلفی را تجربه خواهید کرد. علاوه بر این‌ها، در بخش Volta Kick-Off فیفا ۲۰ ، می‌توانید از تیم‌های سطح اول دنیا مانند رئال مادرید در فوتبال خیابانی استفاده کنید.

جمله تبلیغاتی EA درباره بخش ولتا فیفا ۲۰:

بازی مهیج فوتبال را به کوچه‌ها بکشانید و از گیم‌پلی خاص آن در محیطی کوچک با تیم‌ها و تعداد نفرات کم لذت ببرید.

زمین بازی حالت VOLTA در فیفا 20

حالت Volta بازی FIFA 20 همچنین دارای زیر مجموعه‌های بسیاری است که در هر یک می‌توانید مشخص کنید که تیم شما متشکل از مردان، زنان و یا هردو باشد. در حالت Volta World قادر به تشکیل تیم فوتبال اختصاصی ‌خود هستید و در حالت Volta Story نیز در نقش یک بازیکنان، خط داستانی از پیش طراحی شده‌ای را همانند حالت The Journey 2 نسخه قبلی تجربه خواهید کرد. در آخر با ورود به حالت Volta Kick-Off ، قادر هستید تیم خیابانی و حرفه‌ای را که جمع کرده‌اید وارد مسابقات کنید و یا در حالت Volta League، برای قهرمانی رقابت کنید. مسابقات حالت Volta به چند بخش ۳ به ۳ سرعتی، ۴ به ۴، ۴ به ۴ سرعتی، ۵ به ۵ و فوتسال حرفه‌ای بخش‌بندی می‌شوند که حالت سرعتی یا Rush به نوعی از مسابقه اطلاق می‌شود که در آن، تیم‌ها فاقد دروازه‌بان هستند.

حالت فوتبال خیابانی در FIFA20

تغییرات و ویژگی‌های جدید گیم‌پلی فیفا ۲۰

 

در تریلر کوتاهی از گیم‌پلی فیفا ۲۰، شاهد سیستم جدید ضربات آزاد و پنالتی، فیزیک منطقی‌تر توپ و پیشرفت در موقعیت‌های یک به یک، خواهیم بود.

پیشرفت در سیستم دریبلینگ، بهبود فیزیک توپ، بهتر شدن سیستم شوت‌زنی، پیشرفت در نبردهای یک‌ به یک و بهبود هوش‌مصنوعی بازیکنان، ویژگی‌هایی است در فیفا ۲۰ اعمال شده است.

به ‌گفته کارگردان بازی، الکترونیک آرتز با همه‌پرسی از سه هزار بازیکن حرفه‌ای و غیر حرفه‌ای، تغییرات بسیاری روی گیم‌پلی بازی اعمال کرده است. این تغییرات برای سه بخش در نظر گرفته شده‌اند؛ کنترل بازیکن پا به توپ، بدون توپ و فیزیک خود توپ در شرایط مختلف.

یکی از مهم‌ترین تغییرات، مربوط به فیزیک توپ است. این تغییرات باعث خواهند شد تا توپ فوتبال، حالت واقعی‌تری داشته باشد و حتی در برخورد آن با بازیکنان، ناظر فیزیک منطقی‌تر توپ باشیم و در هنگام زدن شوت‌، فیزیک توپ متفاوتی را ببنیم.

یکی دیگر از مهم‌ترین تغییرات گیم‌پلی، وابستگی هر چه بیش‌تر به مهارت بازیکنان خواهد بود؛ در این نسخه تاثیر دفاع خودکار، توسط هوش مصنوعی کاهش یافته و در عوض، سیستم تکل بازی هم دچار تغییرات شده تا پلیر‌ها با کسب مهارت، بتوانند بهتر از همیشه دفاع کنند. این پیشرفت‌ها در شوت‌‌ها هم دیده می‌شود و بسته به شرایط شوت، کار سخت یا راحتی را در به ثمر رساندن گل خواهید داشت؛ برای مثال ؛ گل کردن توپ در موقعیت تک به تک با دروازه‌بان، نسبتا آسان‌تر از گل کردن یک شوت والی از بیرون محوطه جریمه خواهد بود.

گیم پلی بازی فیفا 20

از تغییرات دیگر، سیستم زدن ضربات ایستگاهی و پنالتی خواهد بود؛ این سیستم باعث می‌شود که بازیکنان، بهتر از قبل روی ضربات کنترل داشته باشند و با یک سیستم هدف‌گیری که در این سری اضافه شده، پلیر‌ها می‌توانند ضربات را به شکلی که واقعا دوست دارند روانه دروازه کنند. به‌نظر می‌رسد که EA با یک فلش‌بک، فاکتور‌هایی از سیستم پنالتی چندین سال پیش خود (فیفا ۱۴ و ۱۵) را برای پنالتی‌زدن در فیفا ۲۰ اعمال کرده اما یک سیستم کاملا جدید را برای ضربات کاشته در نظر گرفته است.

  در آپدیت جدید Joy Ride انواع ماشین‌ها به بازی Fortnite اضافه می‌شود

از دیگر تغییرات بازی، تغییراتی در تاثیرگذاری میزان سرعت در بازی است.

تغییرات بخش Pro Clubs در فیفا ۲۰

بنا بر اظهارات EA ، عملکرد بخش Pro Clubs قرار است با یک تحول نسبی، نسبت به سالیان گذشته‌ روبرو شود.

تغییرات حالت Pro Club در FIFA 20

طبق اعلام الکترونیک آرتز، اولین تغییر به قسمت شخصی‌سازی بازیکنان مربوط می‌شود. تیم سازنده‌ی بازی اظهار داشته که یک سیستم طراحی آواتار سراسر جدید قرار است جایگزین سیستم قدیمی شود و شیوه‎‌های جدید ساخت بازیکن برای پلیرها وجود دارد. با توجه به این نکات؛ شما می‌توانید بازیکنان خود را در پست‌های تخصصی هافبک راست (RM)، هافبک چپ (LM)، مهاجم راست (RF)، مهاجم چپ (LF)، پیستون چپ (LWB) و پیستون راست (RWB) طراحی کنید. لازم به ذکر است که ویژگی‌های فیزیکی همچون قد و وزن بازیکنان، بیش از قبل روی عملکردشان تاثیر خواهد داشت.

بنا بر اخبار منتشر شده؛ مقدار استقامت بازیکنان مورد بررسی قرار گرفته و مصرف بیشتر نوار استقامت و بهره بردن از سرعت بیشتر، یک ریسک تلقی شده و می‌تواند نتایج جالب و دور از انتظار را رقم بزند. بازیکنانی که شما طراحی خواهید کرد، ازاورال (سطح کیفی) ۸۰ وارد بازی خواهند شد و با ثبت عملکرد خوب خود در بازی‌های مختلف، پیشرفت خواهند کرد و اورال آنها بالاتر خواهد رفت. با توجه به ‌اظهارات سازندگان بازی، تغییراتی در سیستم Traits بازی اعمال شده و ۳۰ فاکتور مختلف در دسترس بازیکنان است که با سیر صعودی بازیکنان، آن‌ها را به ‌دست می‌آورند.

تغییرات نسبتا در بخش پرو کلاب فیفا 20

از لحاظ گرافیکی، برگزاری هر مسابقه مورد تغییرات مختلفی قرار خواهد گرفت و سبک نمایش لوگوی تیم‌ها، لوگوی EA، رنگ‌آمیزی UI و رابط کاربری نمایش بازی‌ها، همگی دست‌خوش تغییرات شده‌اند. همچنین سیستم کاپ‌ها و برگزاری بازی‌ها هم دست‌خوش یک‌سری تغییرات شده و بازیکنان در کنار شرکت در کاپ‌های مختلف، می‌توانند مسابقات شخصی‌سازی ‌شده خود را برگزار کنند؛ این سیستم، جایگزین سیستم قدیمی برگزاری جام شده و به صورت روزانه برنامه‌ مسابقات در دسترس گیمرها قرار می‌گیرد.

همچنین بخش تمرینی به قسمت Pro Clubs اضافه شده و شما می‌توانید در تیم خود مسابقات تمرینی را در مقابل خود یا در برابر CPU برگزار کنید. همانند KICK OFF ، برای این بازی‌ها، درجه‌ سختی Beginner تا Legendary در دسترس خواهد بود و تمام تنظیمات مسابقه نیز در دسترس شما قرار خواهد گرفت. از دیگر تغییرات بخش Pro Clubs می‌توانیم به‌ موارد جزئی زیر اشاره کنیم:

 •  نوار استقامت با خروج بازیکن از پست تخصصی‌اش، زودتر به اتمام می‌رسد.
 •  سیستم هوش‌مصنوعی بازی، بازیکنان قد بلند را در وسط دیوار دفاعی قرار خواهد داد تا راحت‌تر ضربات ایستگاهی را بلوکه کنند.
 •  انتخاب دروازه‌بان به‌عنوان کاپیتان، روی مواردی مثل ضربه‌ی کاشته و Set Ppiece های تیم تاثیر‌گذار نخواهد بود.
 •  با قهرمانی در هر جام، هم شما و هم تیم حریف می‌توانید از اول تا آخر جشن قهرمانی را تماشا کنید.

جزئیات Career Mode فیفا ۲۰

جزئیات بخش Career Mode در فیفا 20

کنفرانس‌های خبری و صحبت با بازیکنان

کنفرانس های خری در بخش Career فیفا 20

تغییرات بخش کریر فیفا ۲۰ بیشتر مربوط ‌به زمانی خواهد بود که نقش یک مربی را برعهده داشته باشید و اضافه شدن کنفرانس‌ خبری و امکان صحبت با بازیکنان بخشی از این ویژگی‌ها هستند که در میان آن، شاهد روایت داستان‌های مختلفی هم خواهیم بود؛ داستان‌هایی که از پیش برنامه‌ریزی‌ شده نیستند بلکه با توجه ‌به پیشرفت هر بازیکن و اتفاقاتی که برای او رخ می‌دهد شکل می‌گیرند. همچنین قبل و بعد بازی‌ها، شاهد کنفرانس‌ خبری خواهید بود که در آن خبرنگاران سوالات مختلفی را نسبت به شرایط فعلی تیم شما، نتیجه‌ای که در یک بازی خاص گرفته شده و غیره بپرسند و طبیعتا نوع برخورد و پاسخ‌های شما نتایج مختلفی را رقم خواهد زد.

کنفرانس خبری بازیکنان در بخش کریر FIFA 20

مکالمات شما با بازیکنان خود توسط یک برنامه مسنجر صورت می‌گیرد و تعاملاتی که با بازیکنان دارید می‌توانند روی روحیه آن‌ها و حتی سرنوشت کاری شما اثر‌گذار باشد؛ برای مثال ممکن است بازیکنان شما دچار مشکلاتی شوند که بتوانید ازطریق صحبت کردن آن را حل کنید یا اینکه با انتخاب‌های اشتباه، حتی وضعیت را بدتر کنید!

مکالمات با بازیکنان در مسنجر بخش کریر FIFA 20

تیم سازنده بازی اعلام کرده‌ که برای کنفرانس‌های خبری انیمیشن‌های جدید زیادی خلق شده‌ و اضافه کردن این ویژگی‌ها به‌ نوعی باعث خواهد شد تا وظیفه شما به‌عنوان مربی در تیم، چیزی بیشتر از مدیریت ترکیب، تاکتیک و نقل و انتقالات بازیکنان باشد و باید مسائل حاشیه‌ای مثل ارتباط با خبرنگاران یا بازیکنان تیم را هم مدیریت کنید.

سیستم جدید روحیه بازیکنان در Career Mode فیفا ۲۰

سیستم روحی جدید در Career Mode فیفا 20

امسال شاهد یک سیستم روحیه پیچیده برای بازیکنان خواهیم بود که موارد زیادی می‌توانند آن را دچار تغییر و تحول کنند؛ مواردی مثل مدت زمان بازی کردن، وضعیت حقوق ، جواب‌هایی که در مکالمات یک به یک و یا در کنفرانس‌ خبری می‌دهید و عوامل دیگر. هرچقدر روحیه یک بازیکن در تیم شما بهتر باشد، عملکرد بهتری از او در زمین فوتبال خواهیم دید.

گزینه‌های جدید برای ساخت ظاهر مربی در Career Mode فیفا ۲۰

ساخت ظاهر مربی ها در کریر مد فیفا 20

در نسخه‌های قبلی، برای انتخاب ظاهر مربی خودتان گزینه‌های خیلی محدودی داشتید اما امسال باید تمام این محدودیت‌ها را فراموش کنید؛ چون بازی یک ابزار کامل برای شخصی‌سازی ظاهر مربی در اختیار شما قرار خواهد داد که می‌توانید مواردی از قبیل چهره، مدل مو و فیزیک وی را به ‌شکل دلخواه خودتان درآورید. همچنین در طول فصل قادر خواهید بود نوع لباس و پوشش مربی را تغییر بدهید. ویژگی جدید دیگر در کریر فیفا ۲۰، اضافه شدن مربی‌های خانم به بازی است.

ساخت ظاهر مربی ها در Career Mode بازی FIFA 20

تغییرات قسمت اخبار در Career Mode فیفا ۲۰

بخش اخبار در Career Mode فیفا 20

یکی از بخش‌هایی که در منوی اصلی بخش Career حضور داشت، اخبار بود که در آن می‌توانستید خلاصه‌ رویداد‌هایی که در لیگ شما و حتی لیگ‌های دیگر رخ می‌دهد ببینید. این بخش در فیفا ۲۰ دست‌خوش تغییراتی شده و قرار است در بین خبر‌های مختلف، مواردی را هم مشاهده کنید که مربوط ‌به صحنه‌ای خاص از بازی قبلی شما می‌شود و برای این اخبار هم تصویری از همان بازی انتخاب خواهد شد که به شکلی هوشمند از یک صحنه داخل بازی گرفته شده است.

  غیر از Star Wars, Madden و FIFA، بازی PUBG نیز امسال به Google Stadia می‌آید

ظاهر خاص برای ۵ لیگ‌ معتبر در Career Mode فیفا ۲۰

ظاهر لیک برتر انگلیس در فیفا 20

سازندگان برای پنج لیگ شامل بوندس‌لیگا آلمان، لیگ برتر انگلیس، لیگ فرانسه، لالیگا اسپانیا و لیگ MLS آمریکا ظاهر ویژه‌ای در نظر گرفته‌اند و زمانی ‌که تیمی از این لیگ‌ها را برای بازی انتخاب کنید، منو‌ها و جلوه‌های بصری مخصوص آن لیگ را خواهید دید. همچنین ظاهر این بخش‌ها در زمان مسابقات چمپیونز لیگ یا لیگ اروپا هم حس و حال مختص خود را خواهد داشت.

ظاهر اختصاصی لیگ اروپا در Career Mode فیفا 20

سیستم جدید سنجش پتانسیل بازیکنان در Career Mode فیفا ۲۰

در نسخه‌های قبلی، معمولا یک سری بازیکنان جوان پتانسیل ثابتی داشتند و بهتر کردن آن‌ها بیش از این مقدار کار سختی بود. همچنین بازیکنان با سن بالا که نزدیک به بازنشستگی بودند هم معمولا با افت شدید کیفی روبه‌رو می‌شدند، اما در فیفا ۲۰ این موارد تغییر کرده و عملکرد خوب یا بد بازیکنان روی پتانسیل آن‌ها تاثیر چشمگیری خواهد داشت. مثلا اگر یک بازیکن جوان داشته باشید که در فصل اول حضورش، عملکرد خیلی خوبی در پست خود داشته، متعاقبا پتانسیل او بالا خواهد رفت و مقدار پیشرفت او بیشتر خواهد بود، همچنین اگر بازیکن سن بالا در تیم داشته باشید که توانسته عملکرد خیلی خوبی داشته باشد، کم‌تر شاهد افت کیفیت و اورال او در فصل بعد خواهید بود. البته متقابلا اگر بازیکنان عملکرد مناسبی نداشته باشند، دچار افت خواهند شد.

تغییرات کلی دیگر در بخش کریر بازی FIFA 20

تغییرات اساسی بخش کریر فیفا 20

مهم‌ترین تغییرات بخش کریر موارد ذکر شده بودند، اما یک سری موارد جزئی‌تر هم وجود دارند. برای مثال، درحالی ‌که پیش از این، مذاکرات مربوط‌ به خرید بازیکنان در اتاق مربی یا مدیر تیم رخ می‌داد، در فیفا ۲۰ شاهد دو محیط جدید شامل یک رستوران و یک محیط دلپذیر در بالای یک ساختمان لوکس خواهیم بود. تغییر دیگر، باعث خواهد شد تا در این نسخه قادر باشید خیلی راحت بازیکنان را وارد Shortlist خود کنید و کلا مدیریت نقل و انتقال بازیکنان آسان‌تر شده است.

موارد دیگری مثل امکان مسدود کردن دریافت پیشنهاد برای هدایت تیم‌های ملی، افزایش قیمت بازیکنان دفاعی با توجه ‌به افزایش قیمت آنها در دنیای واقعی، بهبود هوش مصنوعی تیم‌های رقیب در چینش ترکیب که باعث خواهد شد آن‌ها مخصوصا در بازی‌های مهم با بهترین تیم ممکن وارد میدان شوند. همچنین یک تغییر بسیار مهم دیگر در بخش کریر، این خواهد بود که دیگر شاهد تداخل بازی‌های رقابت‌های مختلف با یکدیگر نخواهیم بود.

البته همین که تغییراتی در بخش کریر اعمال شده اتفاقی مثبت است اما اینکه این تغییرات به چه میزان در احیای بخش کریر تاثیر داشته باشند، باید منتظر ماند و دید.

خبر بد برای علاقه‌مندان فیفا ۲۰ و دارندگان نینتندو سوئیچ

کمپانی الکترونیک آرتز پس از کنفرانس مختص ‌به ‌خود عنوان کرده که حالت Volta و سایر ویژگی‌های جدید بازی فیفا ۲۰ مختص به نسخه‌های پی سی، ایکس باکس وان و پلی استیشن ۴ هستند و وارد نسخه‌ی نینتندو سوییچ نخواهند شد.

آرون مک هاردی، تولیدکننده این بازی، تائید کرده است که نسخه‌ی فیفا ۲۰ برای نینتندو سوییچ، Legacy Edition خواهد بود. تا سال پیش، این نسخه برای کنسول‌های PS3 و Xbox 360 منتشر می‌شد.

نام جدید یوونتوس در فیفا ۲۰

پیه مونته کالچیو به جای یوونتوس

همانطور که در اخبار گذشته وب سایت گیم پاس گفتیم، کونامی لایسنس باشگاه یوونتوس را برای بازی eFootball PES 2020 به صورت انحصاری‌ خریده است. درنتیجه، خبری از نام رسمی یوونتوس، استادیوم و لباس رسمی این باشگاه در بازی FIFA 20 نخواهد بود و بر طبق شواهد، باشگاه یوونتوس در فیفا ۲۰ با نام «پیه مونته کالچیو» حضور خواهد داشت.

نام جدید یوونتوس در فیفا 20

طبق اعلام EA، در فیفا ۲۰ یوونتوس با اسم پیه مونته کالچیو در بازی حضور خواهد داشت و دارای لباس و لوگو متفاوتی در مقایسه با لباس و لوگوی اصلی این تیم خواهد بود. پیه مونته کالچیو در بخش‌های مختلف FIFA 20 از جمله؛ کریر مود ،بخش جدید ولتا و … در دسترس خواهد بود و با‌ وجود تفاوت اسم، لباس و لوگوی تیم، از اسامی و چهره واقعی بازیکنان بهره خواهد برد. خبر خوب برای طرفداران بخش آلتیمیت تیم، اینکه بازیکنان پیه مونته کالچیو در این بخش حضور دارند و در مواردی مثل Chemistry هم شرایطی مثل سال گذشته خواهند داشت و با بازیکنان هم‌ تیمی، بازیکنان لیگ سری آ و هم‌ملیتی لینک خواهند شد. همچنین بازیکنان این تیم مثل سایر تیم‌ها بسته به روندشان در دنیای واقعی فوتبال، می‌توانند کارت‌هایی همچون Team of the Week را در آلتیمیت تیم به دست بیاورند.

به نظر می‌رسد امسال برعکس سال‌های گذشته، PES در بحث خرید لایسنس تیم‌های مطرح، از FIFA پیشی گرفته و دیگر مانند سال‌های گذشته در این بخش ضعیف عمل نخواهد کرد.

بازی فیفا ۲۰ در تاریخ ۲۷ سپتامبر ۲۰۱۹ (۵ مهر ۱۳۹۸) عرضه خواهد شد و کاربران سرویس EA Access می‌توانند از تاریخ ۱۹ سپتامبر ۲۰۱۹  (۲۸ شهریور ۱۳۹۸) به این نسخه دسترسی داشته باشند و برای مدت ۱۰ ساعت به بازی بپردازند.

طرفداران FIFA لطفا نظرات خود را درباره فیفا ۲۰ و تغییرات ایجاد شده آن در بخش نظرات همین مطلب با دیگران خوانندگان و کاربران گیم پاس به اشتراک بگذارید.

 

۴.۸/۵ (۱۱ نظر)
فروش انواع پلی استیشن 4
منبع
EAGamespotESPNDualshockers

‫۱۷ دیدگاه

 1. با سلام یه سوال راجع به بخش مربیگری داشتم که هیچ درخواست از تیم ملی برام نمیاد ولی برای تیمهای باشگاهی درخواست میاد میخواستم ببینم مشکلی داره یا باید کاری انجام داد ممنون

  1. امیر عزیز سلام:
   در درجه اول باید بگیم خیلی خوشحالیم که شما مطالب سایت گیم پاس رو هم مطالعه می‌کنید.
   امیر عزیز برای این که تو فیفا ۲۰ بتونین قرار دادهای تیم های بین المللی یا International ببندید یه سری Objective ها هست که باید اونا انجام بشه که به شما پیشنهادات تیم های ملی داده بشه. شما میتونین این Objective ها رو تو بازی ملاحظه کنین.

   امیدواریم که پاسخ براتون مفید بوده باشه. مشکلی بود از طریق بخش نظرات بفرمائید تا ما در اسرع وقت پاسخگو باشیم.

   با احترام

 2. سلام من ایکس باکس وان اس دارم فیفا بیست ریختم و نمیتونم ۱۱ به ۱۱ بازی کنم از منوی جدیدش سر در نمیایم چی کار کنم

  1. سلام علیرضا عزیز:
   خیلی خوشحالیم که مطالب سایت گیم پاس رو هم مطالعه می‌کنید.
   فکر می‌کنیم شما منظورتون بخش Pro Club هست که برای این موضوع باید در منو اصلی بازی به تب Online و بعد هم بخش Pro Club بروید.

   امیدواریم پاسخ براتون مفید بوده باشه.
   اگر بازم مشکلی داشتید از همین طریق بفرمائید تا ما هم در اسرع وقت شما رو راهنمایی کنیم.

   با احترام

 3. باسلام .. می خواستم بدونم آیا میشه عکس خودمون رو هم تو بخش pro club قرار داد یا خیر … تو قسمت import face

  1. سلام محمد علی عزیز:
   اگر منظور شما بخش آواتار هست شما میتونین آواتار بخش Volta رو در بخش Career Mode و Pro Club درون ریزی یا Import کنید.
   اگر سوالی دارید از همین طریق بپرسید تا ما هم بیشتر بتونیم راهنماییتون کنیم.

   با احترام

 4. سلام چرا تو فیفا ۲۰ ضربدر با آر۲ رو نگه میدارم توپ رو از بازیکن حریف نمی گیره و چند متر با اختلاف از بازیکن حریف حرکت می کنه.

  1. سلام امیررضا عزیز:
   ممنونیم از اینکه مطالب وب سایت گیم پاس رو مطالعه می‌کنید.
   ببینید کلا مکانیزم بازی فیفا به این شکل هست که همانند بازی PES شما نمیتونین با گرتفن دکمه سرعت که برای دسته شما همان R2 می‌باشد و دکمه ضربدر کامل بازیکن دفاع تو پاس بازیکن صاحب توپ برود و تصاحب توپ کند. با گرفتن ضربدر شما در واقع دارین پرس رو انجام میدید که در نهایت باید خودتون بازکنتون رو ببرید سمت توپ و با زدن کلید دایره (در صورتی که تنظیمات دسته بر روی Classic) باشد و با زدن کلید مربع (در صورتی که تنظیمات دسته بر روی Alternate) باشد با انداختن پا یا Tackle توپ رو بدست بیارید.
   این موضوع ممکنه در اوایل بازی کمی آزار دهنده باشه اما مطمئن باشید به مرور مکانیزم بازی براتون جذاب‌تر و بهتر خواهد شد.

   امیدواریم پاسخ ما براتون مفید واقع بشه اما اگر هر سوالی داشتید در ارتباط با بازی فیفا میتونین از طریق بخش نظرات بپرسید تا ما به در اسرع وقت به شما پاسخ بدیم.

   با احترام

  1. سلام دانیال عزیز:
   خیلی متشکریم که وب سایت گیم پاس رو برای مطالعه مطالب خودتون انتخاب کردید.

   ببینید شما برای ساخت و ویرایش کیت‌های موجود در بازی فیفا ۲۰ باید در منوی اصلی فیفا ۲۰ وارد تب یا بخش Customise بشید و بعد، از گزینه های نمایش داده شده گزینه Kit Creator را انتخاب کنید و بعد طبق مراحلی که براتون میاد به راحتی میتونین کیت های لباس موجود همه تیم ها رو تغییر و بعد ذخیره کنید.

   شما این مارحل رو چک کنید و بعد برید تو بخش Career هم ببینید تغییراتی که ایجاد می‌کنید اعمال میشه یا خیر؟

   امیدوارم که راهنمایی به دردتون بخوره. رد صورت داشتن هر گونه سواله دیگه و پیدا نکردن راه حل از همین طریق اعلام بفرمائید تا کارشناسان و نویسنده های ما در اسرع وقت پاسخ شما را بدهند.

   با احترام

    1. دانیال عزیز سلام:
     ممنونیم از شما و محبتی که به گیم پاس دارید.
     ببینید شما سایت رو که باز می‌کنید اگر در کامپیوتر و تبلت باز می‌کنید زیر منوی اصلی منویی داریم به نام ورود/عضویت اونجا میتونین مراحل ثبت نام رو انجام بدید. اگر هم توی موبایل سایت رو باز می‌کنید که مثل اپلیکیشن های موبایلی کنار لوگو علامت منو هست که با ۳ تا خر نمایش داده شده که وقتی میزنید میتونین گزینه ورود/عضویت رو ببینید و سپس ثبت نام و مراحل رو طبق روال ثبت نام خیلی از سایت ها پیش ببرید.

     خوشحال میشیم نظراتتون رو دیگر مطالب سایت هم ببینیم و بدونین ما در اسرع وقت پاسخگوی شما و دیگر کاربران خواهیم بود.

     با احترام

     1. ممنون از شما دانیال عزیز، بدونین که ما شما کاربران سایت رو سرمایه های خودمون میدونیم و در حد توان به هر طریقی سعی در جلب رضایت شما عزیزان داریم.

      شاد، پیروز و موفق باشید

      با احترام

   1. ببخشید من بخش kit creator را پیدا نکردم فقط adit player و ساختش بود وغیره هیچ چیزی نبود تو کریر هم رفتم ندیدم اگه میشه عکسش رو بفرستین ببخشید از این پرسیدن زیاد من

    1. دانیال عزیز:
     اگر برای شما نمایش داده نمیشه پس باید بدونین به گفته خود EA این قابلیت تو همه ورژن‌های بازی فیفا نیست و احتمالا برای شما هم جزو همین دسته هست . شما لطفا ریجن بازی و CUSA بازیتون رو بنویسید ببینیم شرایطش به چه شکله که تو اولین فرصتی که کارشناسای گیم پاس سرچ و تحقیق برای شماره CUSA بازی شما انجام دادن و به نتیجه رسیدن از همین طریق پاسختون رو بدن.

     با احترام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

می‌تونین این مطلب رو هم مطالعه کنید
بستن
دکمه بازگشت به بالا