تریلر جدید FIFA 22 با محوریت نمایش گیم پلی بازی منتشر شد

تریلر گیم پلی بازی 22 FIFA

الکترونیک آرتز به تازگی با انتشار تریلر جدید گیم پلی بازی FIFA 22، به نمایش جزئیاتی از تکنولوژی هایپرموشن این بازی پرداخت.

همانطور که در معرفی رسمی بازی FIFA 22 مشاهده کردید، الکترونیک آرتز در ساخت جدیدترین نسخه مجموعه پرطرفدار خود یعنی فیفا ۲۲ از تکنولوژی جدیدی به نام هایپرموشن (HyperMotion) بهره برده است تا امکان تجربه واقعی‌تری از بازی را در اختیار بازیکنان قرار دهد.

هایپرموشن که به نظر می‌رسد تغییر بزرگی در FIFA 22 به وجود آورده، تنها مختص نسل نهم بازی است. در این ویژگی تمامی حرکات بازیکنان در زمان انجام حرکات فوتبالی ضبط شده است، تا بر اساس آن حرکات آنان در بازی ویدیویی نیز به همان اندازه واقعی باشد.

تریلر گیم پلی بازی FIFA 22

همانطور که در تریلر مشاهده کردید، در فیفا ۲۲ عملکرد بازیکنان دیگر به صورت فردی ضبط نمی‌شود، بلکه به لطف هایپرموشن حرکات آنها به صورت یازده نفر در مقابل یازده نفر و درست مانند یک بازی فوتبال واقعی، در ساخت بازی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

یکی دیگر از ویژگی‌هایی که در ویدیو به نمایش درآمد، Tactical AI است. به واسطه تاکتیکال AI هوش مصنوعی در مورد عملکرد کلی بازیکنان به خصوص دروازه‌بان و مهاجمین عملکرد فوق‌العاده دقیق‌تری خواهد داشت.

نظرتان در خصوص بازی مورد انتظار فیفا ۲۲ چیست؟ شما هم معتقد هستید الکترونیک آرتز با بکارگیری فناوری‌های جدید انقلابی در مجموعه فیفا به وجود آورده است؟ دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

اولین کسی باشید که برای “تریلر جدید FIFA 22 با محوریت نمایش گیم پلی بازی منتشر شد” دیدگاه می‌گذارید;

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

میزان رضایت خود را در ارزیابی وارد کنید*

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد.