زمان آغاز بتای عمومی بازی Battlefield 2042 مشخص شد

زمان آغاز بتای عمومی Battlefield 2042

بعد از معرفی حالت پورتال بازی Battlefield 2042 و ارائه جزئیاتی از این بازی، زمان آغاز بتای عمومی آن نیز توسط EA اعلام شد.

همانطور که تاکنون مطلع شده‌اید، در جریان برگزاری مراسم EA Play Live 2021 اطلاعات جدیدی از بازی Battlefield 2042 در دسترس علاقمندان قرار گرفت.

اعلام این جزئیات جذاب تنها سورپرایز EA برای طرفداران مجموعه بتلفیلد نبود. الکترونیک آرتز با انتشار پستی در توییتر رسمی بازی Battlefield 2042، تاریخ آغاز بتای عمومی این بازی را ۶ سپتامبر مصادف با ۱۵ شهریور اعلام کرد.

طبق اطلاعات این پست، بازیکنان قادر خواهند بود از ساعت ۱۲:۳۰ روز ۳ سپتامبر مصادف با ۱۲ شهریور ماه به وقت ایران، نسبت به پری لود و دانلود پیش از موعد این بتا اقدام نمایند.

پس از آن در روز ۴ سپتامبر مصادف با ۱۳ شهریور، آن دسته از بازیکنانی که هر کدام از نسخه‌های بازی بتلفیلد ۲۰۴۲ را پیش خرید کرده‌اند، از ساعت ۱۲:۳۰ با اتصال به سرورهای بازی می‌توانند به تجربه گیم‌پلی جدید بازی بپردازند.

از تاریخ ۶ سپتامبر مصادف با ۱۵ شهریور از ساعت ۱۲:۳۰ بتا عمومی در دسترس تمامی کاربران قرار می‌گیرد و تا ساعت ۱۸:۳۰ روز ۱۱ سپتامبر مصادف با ۲۰ شهریور ادامه دارد.

بازی Battlefield 2042 در تاریخ ۲۲ اکتبر مصادف با ۳۰ مهر برای کنسول‌های پلی استیشن ۵، ایکس باکس سری ایکس و سری اس، پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و پی سی عرضه خواهد شد.

اولین کسی باشید که برای “زمان آغاز بتای عمومی بازی Battlefield 2042 مشخص شد” دیدگاه می‌گذارید;

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

میزان رضایت خود را در ارزیابی وارد کنید*

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد.