احتمال عرضه رایگان بازی FIFA در آینده

احتمال عرضه رایگان FIFA در آینده

بر اساس گزارشات و شایعات جدید احتمال عرضه رایگان بازی FIFA در آینده وجود دارد، اما نه به این زودی‌ها و برای بازی FIFA 22.

همانطور که می‌دانید اخیرا کونامی خبر از تغییر نام مجموعه PES به eFootball داد و همچنین اعلام کرد که این بازی به صورت رایگان و Free-to-Play عرضه خواهد شد.

از زمان اعلام این موضوع، بسیاری از طرفداران فیفا نیز منتظر اتفاق مشابه برای بازی مورد علاقه خود هستند. حالا طبق گزارشاتی که به تازگی منتشر شده، مجموعه فیفا نیز به زودی به صورت رایگان عرضه خواهد شد. اما این اتفاق به این زودی نمی‌افتد.

به عبارتی فیفا ۲۲ رایگان نخواهد بود، بلکه این فیفا ۲۳ است که به صورت Free در دسترس قرار خواهد گرفت. این گزارش که توسط Donk اینسایدر معروف FIFA در توییتر منتشر شده، مدعی است که FIFA 23 نه تنها رایگان خواهد بود، بلکه از کراس پلی هم پشتیبانی می‌کند.

با وجود اینکه فیفا بازی بسیار پرطرفداری است و فروش زیادی نیز دارد، اما این موضوع نیز حائز اهمیت است که بخش عظیمی از درآمد این مجموعه از میکروترنزکشن‌ها یا خریدهای درون بازی است. پس عرضه آن به صورت رایگان می‌تواند تصمیم منطقی و درستی باشد.

به هر حال به نظر نمی‌رسد اگر هم این خبر درست باشد و فیفا ۲۳ رایگان شود، این موضوع تا تابستان سال آینده رسانه‌ای شود و خبری در خصوص آن منتشر شود. پس تا زمانی که این موضوع به صورت رسمی تأیید یا تکذیب نشود، برای ما در حد شایعه و صرفا خبری است که توسط یک اینسایدر انتشار یافته.

در پایان یادآوری می‌کنیم که بازی فیفا ۲۲ در تاریخ ۱ اکتبر مصادف با ۹ مهر برای پلتفرم‌های پلی استیشن۴، پلی استیشن ۵، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس و سری اس، نینتندو سوییچ و PC عرضه خواهد شد.

به نظر شما FIFA 23 هم مانند PES یا همان eFootball رایگان می‌شود؟ اگر این اتفاق بیافتد، شما طرفداران این بازی را خوشحال می‌کند؟ دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

اولین کسی باشید که برای “احتمال عرضه رایگان بازی FIFA در آینده” دیدگاه می‌گذارید;

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

میزان رضایت خود را در ارزیابی وارد کنید*

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد.